250 intro gyvūnų kabinos.jpg

Būsimų atostogų planavimas gali suteikti daug džiaugsmo, tačiau kuriant išvykos planus, dažnai kyla klausimas, ką daryti su mylimu šeimos augintiniu. Ši problema tampa nemenku galvos skausmu keturkojo šeimininkams, išsiruošusiems keliauti ir negalintiems apsispręsti, ar verta į kelionę jį pasiimti kartu. Gyvūnų specialistai perspėja, kad net ir kelioms dienoms šeimininko paliktas augintinis gali patirti didelį stresą.

  

perkrovimas

 

Šie lietuvių ir Europos literatūros klasiko Kristijono Donelaičio žodžiai, suguldyti poemoje „Metai“, daugeliui pasaulio žmonių šiandien ypač suprantami ir brangūs. Nūdien gražiausias pasisveikinimas yra „Sveikas, gyvas!“ ir prasmingiausias palinkėjimas „Lik sveikas!“

Žurnalo JŪRA MOPE SEA svečias – jūrų kapitonas, buvęs Europos jūrų saugumo agentūros vykdantysis direktorius, jūrinių reikalų ekspertas, konsultacinės įmonės „MyNavix“ vadovas ir savininkas Markku MYLLY.

„Euromonitor International Analytics“ teikia tikslius atsakymus į svarbiausius vis greitėjančiu tempu besisukančiame ir netikėtumų pilname verslo pasaulyje kylančius klausimus. Pasitelkę makromodelį galime reguliariai atnaujinti prognozes ir „o kas jei“ scenarijus patiems svarbiausiems makroekonominiams kintamiesiems, įskaitant BVP, augimo ir nedarbo rodiklius. Aprėpdamas visą pasaulį, jis užtikrina, kad mūsų prognozės ir scenarijai atspindėtų tikrąją ekonominiais ryšiais susaistyto pasaulio, kuriame gyvename, situaciją.

Marina Iljina

Netikėta „dovana“ kinų naujiesiems metams – koronavirusas privertė nervintis visą pasaulį. praktiškai kiekvienos šalies ekonomika patiria milžiniškus nuostolius, o gyventojai juodai dienai kaupia apsaugos kaukes ir antiseptines priemones.

Visus nuostolius dėl epidemijos pirmieji pajuto ir pasaulio transporto kompanijų atstovai, kurių versle ženklią vietą užima eksportas ir importas į (iš) kinijos.

Šių metų rudenį turėjusi prasidėti pasaulinė paroda EXPO 2020 Dubajuje bus atidėta metams ir vyks nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d.

  • Nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d. vyksianti EXPO paroda skatins prasmingus ir teigiamus pokyčius
  • BIE narės laiko EXPO 2020 Dubajuje atidėjimą „teisingu ir atsakingu“ sprendimu
  • Vienybė, bendradarbiavimas, inovacijos ir optimizmas bus svarbesni nei bet kada anksčiau

Latvijos sostinėje Rygoje vykusioje „Uostai 4.0“ konferencijoje buvo diskutuojama apie skaitmeninimo ateitį bei iššūkius, su kuriais šiam sektoriui gali tekti susidurti siekiant išlaikyti konkurencingumą.

Kai bandai išgelbėti pasaulį, nenuostabu, kad tavo balsas gali atrodyti šiek tiek pavargęs.

„TEDx“ laidoje, kurioje buvo diskutuojama apie plastiko taršą vandenyne, pasirodęs ir aplinkosaugos pasaulio sensacija 2012 m. tapęs olandas vunderkindas Boyanas Slatas atrodo išsekęs.

Itališkai ir prancūziškai kalbantis Šveicarijos Tičino kantonas pasaulyje garsėja jau į aštuntąjį dešimtmetį įžengusiu Lokarno kino festivaliu. Menine kultūros propagavimo ir plėtros prasme į jį lygiuojasi gerokai jaunesnis, bet ne mažiau veržlus tarptautinis festivalis POESTATE.

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt