Apie mus

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA, leidžiamas anglų, kinų, rusų ir lietuvių kalbomis, tarptautinėje rinkoje – nuo 1999 metų

Apie žurnalą

Leidinio pirmtakas – Lietuvos marinistikos žurnalas „Jūra“, įkurtas 1935 m. Jis buvo leidžiamas Klaipėdoje lietuvių kalba iki 1939 m.

Nuo 1999 m. žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas kaip daugiakalbis tarptautinis leidinys anglų, kinų, rusų ir lietuvių kalbomis.

Išskirtiniais atvejais žurnalas gali būti leidžiamas ir daugiau kalbų. 2017 m. jis išleistas lietuvių, kazachų, anglų, kinų ir rusų kalbomis bei tris mėnesius platintas tarptautinėje parodoje EXPO 2017.

Žurnalas platinamas popierine versija, skaitmeniniu ir PDF formatu.

Tarptautinis verslo, mokslo, meno ir kultūros leidinys JŪRA MOPE SEA domisi visomis pasaulio rinkomis, nors pirmaisiais leidybos metais labiau orientavosi į Euraziją.
Žurnalas analizuoja jūros, uostų, transporto, tranzito, logistikos, laivų statybos, laivų remonto, naftos, dujų gavybos, aplinkosaugos, atsinaujinančios energijos bei kitas industrijos aktualijas.

 

Leidinys pristato ir propaguoja verslo, mokslo ir meno sinergiją, pasaulyje diegiamas inovacijas, aukštąsias technologijas, mokslo ir technikos pažangą. Atskleidžia Baltijos jūros regiono, kaip jungiamosios grandies, svarbą Eurazijos ir pasaulio jūros verslo, transporto, tranzito, logistikos rinkoje. JŪRA MOPE SEA skatina socialiai kurti atsakingą verslą.

Internetinė žurnalo versija (www.jura.lt) prieinama viso pasaulio skaitytojams, skaitantiems anglų, kinų, rusų ir lietuvių kalbomis. Žurnalo interneto portalas www.jura.lt skaitomas 155 šalyse.

 

PDF formatu žurnalas platinamas žinomame Kinijos portale www.oscc.ebizchina.net, kur pastaruosius kelerius metus sėkmingai laikosi populiariausių skaitinių dešimtuke.

Žurnalo atstovybės įsikūrusios: Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Kazachstane, Kinijoje.

Žurnalas platinimas

Tarptautinėse parodose ir konferencijose Europos, Azijos, Afrikos šalyse, JAV, Kanadoje, JAE ir kitur, LR Seime, Vyriausybėje, ministerijose, Lietuvoje esančiose ambasadose bei Lietuvos ambasadose užsienyje, „DFDS Seaways“ keltuose, per užsienyje esančias žurnalo atstovybes, Lietuvos jūros ir transporto verslo kompanijose, asocijuotose verslo struktūrose, Europos ir Azijos šalių verslo ir politikos sluoksniuose.

Kartą per savaitę, kiekvieną antradienį, išleidžiamas naujienlaiškis, kuris turi per 3 tūkst. prenumeratorių.

2020–2021 m. žurnalas JŪRA MOPE SEA ypatingą dėmesį skiria pasaulinei parodai EXPO 2020, stengdamasis pristatyti Lietuvą, kaip modernią, augančią valstybę su stipriu mokslo potencialu, intelektualiosiomis technologijomis, patikimu verslu, palankiu investiciniu klimatu, puoselėjančią gamtos išteklių vertybes, tradicijas, kultūrą, meną ir integruojančią šį kompleksinį paveldą į pasaulinį siekį sujungus protus sukurti geresnę ateitį visiems.

„Sujunkime protus, kurkime ateitį“ yra pasaulinės parodos EXPO 2020, kuri vyks Dubajuje (JAE), šūkis. Lietuva, dalyvaudama šioje pusę metų vykstančioje parodoje, aktyviai pristatys didžiausius verslo, mokslo, meno, kultūros, aplinkosaugos laimėjimus ir unikalias patirtis.

Žurnalas JŪRA MOPE SEA, būdamas oficialiu Lietuvos ekspozicijos leidiniu, bus leidžiamas penkiomis – lietuvių, arabų, anglų, kinų ir rusų kalbomis, gerokai padidinta apimtimi bei tiražu ir taip pat dės visas pastangas populiarinti įvairias į parodos temą įeinančias Lietuvos veiklos sritis.

Žurnalas yra pasirengęs pristatyti visų pageidaujančių šalių dalyvavimą pasaulinėje EXPO parodoje Dubajuje.

Lygiagrečiai žurnalas tęsia savo tradicinę veiklą, pristatydamas tarptautinius jūros, transporto logistikos, verslo, mokslo ir meno sinergiją atspindinčius renginius ir aktyviai juose dalyvaudamas.

Žurnalas leidžiamas 6 kartus per metus.

Žurnalo tiražas svyruoja priklausomai nuo tarptautinių renginių (3 000–10 000 egz.).

Prenumerata

Žurnalą galima užsiprenumeruoti. Daugiau informacijos skiltyje Prenumerata arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konferencijos

Žurnalas ne tik aktyviai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose renginiuose, bet ir pats juos organizuoja. Nuo 2009 m. žurnalas JŪRA MOPE SEA yra surengęs keletą tarptautinių konferencijų Lietuvoje ir Kazachstane. Išsamesnė informacija skiltyje Konferencijos.

Apdovanojimai

Žurnalas yra įsteigęs tarptautinius apdovanojimus „Vėjų rožė“ ir konferencijų metu rengia iškilmingą šių apdovanojimų įteikimą. Išsamesnė informacija skiltyje „Vėjų Rožė“.

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt