Baltijos šalių logistikos įmonė „Balti Logistika“ atidarė atstovybę Minske

2020 06 08

558 article Balti Logistika

Besiplečianti Baltijos šalių logistikos ir tiekimo grandinės valdymo bendrovė „Balti Logistika“ atidarė atstovybę Baltarusijos sostinėje Minske. Tai sustiprins 15 metų sėkmingai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirbančios įmonės pozicijas Baltarusijoje ir padės verslui optimizuoti savo tiekimo grandines šiose šalyse, padarant tarptautinius logistikos sprendimus dar efektyvesnius.

 

Kartu su šia plėtra „Balti Logistika“ tapo oficialia pasaulinės logistikos bendrovės „UPS Supply Chain Solutions“ atstove Baltarusijos rinkoje. „Balti Logistika“ turi ilgametę oro, jūrų, geležinkelių ir kombinuotų pervežimų transporto organizavimo patirtį.

„Baltijos šalyse mūsų komercinis modelis pasitvirtino – įmonė stabiliai augo, o per pastaruosius ketverius metus jos apyvarta padvigubėjo. Manome, kad dabar pats laikas išplėsti savo veiklos ribas už Baltijos šalių ribų“, – pabrėžia „Balti Logistika“ Lietuvos padalinio vadovė Jūratė Cimanavičienė.

Per daugelį metų veiklos įgyta patirtis ir darbas Baltijos regione įmonei „Balti Logistika“ leidžia pasiūlyti verslui konkurencingus ir efektyvius pasaulinius transporto sprendimus Baltarusijoje. Pasak J. Cimanavičienės, geležinkelių transportas vaidina svarbų vaidmenį Baltarusijos tranzito versle.

„Konteineriniai traukiniai, važiuojantys tarp Kinijos ir Baltarusijos, suteikia galimybę pasiekti krovinių pervežimo tarp Azijos ir Baltijos šalių sinergiją ir klientams suteikia lankstesnius transportavimo sprendimus“, – sako J. Cimanavičienė ir priduria, kad pastaraisiais metais Kinija dėl šios priežasties nemažai investavo į geležinkelių infrastruktūros plėtrą. Specialistės teigimu, geležinkelio transporto svarba Azijos kryptimi sparčiai auga ir ši tendencija išliks ateityje.

 

„Balti Logistika“ yra įmonė, siūlanti krovinių ekspedijavimo paslaugas ir tiekimo grandinės valdymą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje. „Balti Logistika“ yra sertifikuota Tarptautinės oro transporto organizacijos (IATA) krovinių vežėja. Įmonė siūlo pristatymo nuo durų iki durų paslaugas daugiau nei 185 šalyse, taip pat paslaugas efektyviam prekių iš JAV ir Kinijos konsolidavimui.

Šaltinis www.integrity.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt