Paskelbta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo atranka

%2020 %07 %13


Susisiekimo ministerija šiandien paskelbė konkursą VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį įmonėje, kurioje dirbtų ne mažiau kaip 50 darbuotojų. Pretendentai turės pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

Tikimasi, kad pretendentai į šias pareigas turės patirties transporto ar kitoje susijusioje industrijoje. Privalumas taip pat būtų patirtis dirbant su Europos Sąjungos rinkomis, patirtis privačiame tarptautiniame versle bei infrastruktūros projektų vystymo patirtis.

Kandidatai į šias pareigas dokumentus gali teikti iki š. m. kovo 27 d. imtinai. Išsami informacija apie paskelbtą konkursą yra čia („Darbo skelbimai“).

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – viena didžiausių susisiekimo sektoriaus valstybės valdomų įmonių. Klaipėdos uostas jau kelinti metais iš eilės pirmauja tarp Baltijos valstybių uostų pagal krovinių krovos apimtis, aplenkdamas Latvijos ir Estijos jūrų uostus.

Daugiau apie tai: sumin.lrv.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt