SAP ir „Girteka Logistics“ pradeda transporto sektoriaus skaitmeninimo procesą

%2020 %07 %11

 

Pirmaujanti pasaulyje verslo programinės įrangos gamintoja SAP SE (Niujorko vertybinių popierių birža (NYSE: SAP) šiandien paskelbė, kad didžiausia Europoje pilnų krovinių (FTL) gabenimo bendrovė „Girteka Logistics" kartu su SAP diegs visą įmonės transporto valdymą apimantį sprendimą. Ambicingą verslo plėtros viziją iki 2025 m. turinti „Girteka Logistics" siekia visiškai suskaitmeninti savo verslą ir operacijas, pasitelkdama SAP verslo technologijų platformą.

Įdiegti SAP sprendimai turės įtakos visiems 18 000 „Girteka Logistics" darbuotojų ir visoms veiklos sritims Europoje bei NVS šalyse. Sprendimas apims finansų, kainodaros, sutarčių ir užsakymų valdymo, subrangos, planavimo, sandėlių valdymo, siuntų planavimo, apkrovos suderinimo, klientų aptarnavimo ir pagalbos bei daugelį kitų „Girteka Logistics" veiklos procesų. Šios standartizuotos ir tarpusavyje integruotos funkcijos leis supaprastinti ir automatizuoti sudėtingus logistikos procesus, suteiks galimybę „Girteka Logistics" bendrovei teikti paslaugas tiksliau ir efektyviau.

„Bendradarbiaudami su didžiausiais ir pažangiausiais logistikos paslaugų teikėjais, mūsų klientai siekia maksimalaus krovinių gabenimo efektyvumo. „Girteka Logistics", pervežanti didžiulius kiekius prekių už konkurencingą kainą, siekia patenkinti augantį transportavimo skaidrumo ir efektyvumo poreikį, tuo pačiu padėdama mūsų klientams užtikrinti puikią jų galutinių vartotojų patirtį", - sako „Girteka Logistics" generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

„Šiuo žingsniu „Girteka Logistics" pakelia į aukštesnį lygį visą logistikos sektorių. Kartu su mūsų strateginiu partneriu SAP, mes galime padidinti savo verslo produktyvumą ir supaprastinti vidinius procesus, taip paklodami pamatus geriausiai transportavimo valdymo kokybei. Kartu mes spartiname visos transportavimo industrijos skaitmeninės transformacijos procesą", - pabrėžia „Girteka Logistics" IT direktorius Martynas Sarapinas.

„SAP siekia tapti skaitmeninių transporto paslaugų katalizatoriumi Europoje, kurdama technologines inovacijas logistikos sektoriuje. Patirčių ekonomikoje vien tik daiktų pervežimo iš taško A į tašką B nebeužtenka. Krovinių pervežimo kompanijos atlieka kritinį vaidmenį užtikrinant nenutrūkstamą tiekimo grandinės gyvavimą. Kartu mes galime rodyti kelią ir kitoms pramonės šakoms", - sako SAP EMEA North prezidentas Brian Duffy.

„SAP bendradarbiavimas su „Girteka Logistics" - labai svarbus žingsnis transporto sektoriuje plėtojant inovacijas ir siekiant efektyviau valdyti verslo procesus. Tikimės, šis pavyzdys padarys poveikį ne tik transporto, bet ir kitoms Lietuvos verslo šakoms, kurios svarsto ir ieško būdų, kaip perimti gerąją tarptautinę patirtį ir spartinti skaitmeninę transformaciją", - sako SAP Lietuva pardavimo vadovas Kęstutis Kasakaitis.

 

KPMS ir partneriai

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt