„Pasimatyme su lėktuvu“ - tūkstančiai kauniečių ir miesto svečių

2016 08 22


 

„Esame labai laimingi, kad pavyko suorganizuoti tokią pilną šurmulio ir nuotykių šventę, o orai leido tūkstančiams žmonių apsilankyti ir dar labiau susidraugauti su oro uostu ir lėktuvais“,- džiaugėsi Kauno oro uosto direktorius Bruno Kaspar.

Šventėje ne vienas rikiavosi į eilę paimti į rankas ir „pasimatuoti“ Motorizuotos pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos naudojamą ginkluotę ir techniką, susidomėjusieji stebėjo pasieniečių darbo ypatumus, apžiūrinėjo Kauno oro uosto naudojamą techniką ar aviacijos entuziastų atkurtą ANBO-2 lėktuvą.

Šurmuliuojančių vaikų būrys apsupo Kauno apskrities viešosios bibliotekos palapinę, kurioje kiekvienas galėjo dalyvauti origami lankstymo konkurse, piešė ir spalvino lėktuvus, taip pat galėjo save papuošti laikinu lėktuvo piešiniu. Nemažai dalyvių pritraukė ir galimybė išbandyti savo jėgas pilotuojant lėktuvą Aviacijos muziejaus simuliatoriumi.

„Šventė skirta supažindinti mūsų kaimynus, bendruomenę su kasdieniu oro uosto, aviacijos specialistų, lakūnų darbu, todėl labai džiaugiamės, kad mūsų šventės aktyviausi dalyviai yra vaikai ir jaunimas, kuriuos, tikime, užkrėtėme aviacijos „virusu“, - džiugesio neslėpė oro uosto vadovas.

Kauno oro uostas tokią atvirų durų šventę organizuoja jau antrus metus iš eilės.

Pasak p. B. Kaspar, Kauno oro uostas – tai ne tik oro vartai, tai ir vieta, kuri daugeliui lietuvių kelia paslaptingumo, nuotykių, romantikos emocijas, todėl pasimatymo su lėktuvu tradicija bus tęsiama ir kitais metais.Lietuvos oro uostai

 

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt