RYANAIR RAGINA EUROPOS SĄJUNGĄ UŽKIRSTI KELIĄ EUROPOS ORO KELIŲ UŽDARYMUI DĖL PRANCŪZIJOS ORO EISMO KONTROLĖS SĄJUNGŲ STREIKO

2016 04 28


Ryanair pakartotinai skatina Prancūzijos vyriausybę ir Europos Komisiją imti veiksmų, užtikrinančių, kad Prancūzijos oro eismo kontrolės sąjungų streikai, nesukeltų oro eismo trikdžių ne tik skrydžiams į ir iš Prancūzijos, bet ir skrydžiams per Prancūziją. Nenutrūksmas oro eismas streikų metu gali būti užtikrintas:

1.      Pareikalavus, kad Prancūzijos oro eismo kontrolės darbuotojai reikštų savo reikalavimus tarpininkavimo arba arbitracijos būdais, kurie neapima streiko ar Europos oro eismo uždarymo.

2.      Suteikiant teisę kitoms Europos oro eismo kontrolės sąjungoms reguliuoti eismą Prancūzijos oro erdvėje streikų metu.

Aviakompanija Ryanair skatina visus keliaujančius šį ketvirtadienį pasitikrinti skrydžio statusą Ryanair.com svetainėje prieš vykstant į oro uostą bei ragina pasirašyti „Keep Europe’s Skies Open“ peticijoje kuri, surinkus 1 mln parašų, bus pateikta Europos Komisijai ir Europos Parlamentui Briuselyje, taip skatinant Europos institucijas imtis veiksmų, tam kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas oro eismas Europoje streikų metu.


Ryanair atstovas Kenny Jacobs sakė:

„ Dėl Prancūžijos oro eismo kontrolės sąjungos streiko šį ketvirtadienį bus uždarytas Europos oro eismas ir to pasekoje atšaukiami ar atidėdami šimtai skrydžių. Manome, kad tokie trukdžiai yra nesąžiningi keleivių atžvilgiu ir skatiname Prancūzijos vyriausybę ir Europos Komisiją imtis veiksmų, užtikrinančių nenutrūkstamą oro eismą Europoje. Taip pat raginame keleivius išreikšti savo nuomonę ir pasirašyti „Keep Europe’s Skies Open“ peticijoje http://www.keepeuropesskiesopen.com).”

Ryanair Ltd

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt