Planuojamos „Rail Baltica“ statybos ties Kaunu neturi trikdyti eismo

2016 04 27


„Įgyvendinant „Rail Baltica“ statybos darbus, turime kuo racionaliau panaudoti lėšas, tačiau projekto kokybė turi nenukentėti“, – pasitarime su „Lietuvos geležinkelių“ ir Kauno savivaldybės atstovais vakar sakė susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.
Pasitarimo metu buvo aptarti būtini atlikti darbai geležinkelio ruožų Jiesia–Rokai, Rokai–Palemonas ir Palemonas–Kaunas naujos vėžės statybai ir senosios rekonstrukcijai.
„Eismas, kai prasidės geležinkelio statybos darbai, negali būti nutrauktas ar sutrikdytas. Amalių stotelės peronus turi pakeisti požeminė perėja, kuria galėtų važiuoti pagalbos ir specialiosios paskirties automobiliai. Taip pat turi būti numatyti visi sprendiniai, kad perėja ir planuojamas aplinkkelis būtų patogūs gyventojams ir pritaikyti neįgaliesiems“, – akcentavo viceministras.
Minėtuose ruožuose naujai geležinkelio vėžei planuojama statyti naujus viadukus, senai vėžei skirti senieji viadukai bus rekonstruojami.

Pasak S. Girdausko, siekiant, kad visi darbai vyktų sklandžiai, turi būti konsoliduotos visų projekte dalyvaujančių pusių jėgos.

LR Susisiekimo ministerija

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt