Vilniuje susitikę aviacijos rinkos ekspertai derėsis dėl maršrutų plėtros Europoje

2016 03 11

 

Konferencijoje vyks įvairūs seminarai, pranešimus skaitys kviestiniai svečiai iš aviacijos sektoriaus įmonių, oro linijų bei oro uostų taip pat bus viešai diskutuojama apie dabartinę susisiekimo oru sistemą ir jos ateities perspektyvas.

„2015-aisiais prestižiniai leidiniai „Lonely planet“, „Forbes Life“ ir „Huffington Post“ pripažino Lietuvą viena geriausių turizmo krypčių, tad norime papasakoti apie šią patirtį ir savo šalies galimybes oro linijoms, oro uostams bei aviacijos ir turizmo sektorių atstovams iš viso pasaulio. Labai džiaugiamės, kad tokio aukšto lygio renginys kaip „Connect“ konferencija pirmą kartą vyks Vilniuje“, - teigė Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas.

„Vilnius, Lietuvos sostinė, yra dinamiškas ir energingas miestas, laukiantis lankytojų ir žavintis juos ne tik turtingu paveldu, bet ir svetingumu. Tai – puiki vieta „Connect“ konferencijai. Vis daugiau oro linijų bei oro uostų renkasi šį renginį ieškodami ramesnės, produktyvesnės ir draugiškesnės kontaktų mugės ir gauna maksimalų rezultatą“, - pasakojo Karin Butot, Oro uostų agentūros direktorė.

Jos teigimu, praėjusiais metais po konferencijos, kuri vyko Airijoje, 95 proc. „Connect“ dalyvių teigė, jog konferencija atitiko ir netgi viršijo jų turėtus lūkesčius.

„Maršrutų steigimas ir plėtra yra itin konkurencinga sritis, tad kuo daugiau galimybių susitikti akis į akį turi suinteresuotos šalys, tuo geriau. „Connect“ sukuria aviacijos sektoriaus atstovams platformą jų susitikimams, leidžia užmegzti ir vystyti santykius, kurie galiausiai atneš naudos keleiviams,“ – sakė K. Butot.

„Connect“ konferencijos programoje – ne tik oro linijų ir oro uostų asmeniniai susitikimai, kontaktų mugė, pranešimai, seminarai bei apskrito stalo diskusijos, bet ir paroda, vakarienės išskirtinėse Vilniaus vietose bei rytinės pramogos – jogos užsiėmimai ir rytiniai bėgimai Vilniaus senamiesčio gatvelėmis su keliautoju bei ultramaratonininku Dainiumi Kinderiu.

Lietuvos oro uostai

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt