Top 10 – aktyviausios įmonės Trans.eu Sistemoje 2015 m.

2016 02 24


Trans.eu Sistema - Europos transporto ir krovinių birža, kurios paslaugomis naudojasi jau daugiau nei 31 tūkstantis ekspedicijos, vežėjų, prekybos ir gamybos įmonių iš Europos ir NVS šalių. Kiekvienais metais Trans.eu parengia aktyviausių Sistemos įmonių dešimtuką kiekvienoje šalyje.  Šiemet reitinge dalyvavo įmonės iš 15 šalių ir regionų.

Aktyviausios Trans.eu Sistemos įmonės įkelia labai daug pasiūlymų į biržą, iš kurių didelė dalis baigiasi sandorių sudarymu, turi daug teigiamų atsiliepimų bei įvertinimų iš skirtingų partnerių visoje Europoje, laiku vykdo mokėjimus ir dažniausiai yra išskirtos tarptautiniais TCF arba TCC  sertifikatais.
Šis reitingas sudaromas pagal aktyvumo indeksą. Kiekviena įmonė Trans.eu Sistemoje surenka taškų sumą už tam tikrus kriterijus. Daugiausiai taškų turinčios įmonės patenka į metinį TOP10 sąrašą.
Taškai suteikiami pagal šiuos kriterijus:
- Laiku vykdomi mokėjimai. Įmonė turi gerą mokėtojo reputaciją, kurią patvirtina tai, kad sistemoje „Praneškite apie skolininką“ nėra pranešimų arba jų labai nedaug.
- Įvertinimai. Įmonė gauna tiek taškų, kiek turi atsiliepimų. Tačiau už neutralius, o ypač neigiamus atsiliepimus taškai yra atimami. Už kiekvieną neutralų atsiliepimą
– minusuojami 2 taškai, o už kiekvieną negatyvų – atimami net 4 taškai.
- Paskelbtų pasiūlymų ir sudarytų sandorių santykis. Taškus įmonė gauna ne tik už pateiktus krovinių ir transporto pasiūlymus, bet taip pat skaičiuojamas santykis, kiek iš jų pasibaigė sandorio sudarymu. Tokiu būdu išvengiama biržos “šiukšlinimo”.
- Patikimumas. Netgi 50 papildomų taškų suteikiama už kiekvieną iš tarptautinių Trans.eu sertifikatų. TCC ir TCF sertifikatai suteikiami tik patikimoms įmonėms, kurios taip pat turi išpildyti tam tikrus griežtus reikalavimus.
Didžiuojamės galėdami pristatyti aktyviausias Trans.eu Sistemos lietuviškas įmones visos Europos transporto sektoriui. Džiaugiamės, kad pasirenkate mus kaip savo partnerius.Norėdami skaityti visą straipsnį ir susipažinti su TOP10 aktyviausių ir patikimų bendradarbiavimui įmonių iš transporto ir logistikos sektoriaus kiekvienoje iš 15 šalių ir regionų, spauskite šią nuorodą: Top 10 – aktyviausios įmonės Trans.eu Sistemoje 2015 m.

Trans.eu Baltic, UAB

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt