Su Turkijos bendrove pasirašyta sutartis leis pritraukti daugiau krovinių (nuorauka)

2016 01 12


Sausio 11 dieną AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka ir Turkijos bendrovės Ozsoy Group valdybos pirmininkas Ozem Ozsoy pasirašė krovinių ekspedijavimo sutartį. Tikimasi, kad ši sutartis prisidės prie konteinerinio traukinio „Vikingas“ plėtros.


„Pasirašyta sutartis leis aktyviau vystyti „Vikingo“ projektą, prisidės prie jo plėtros vežimams į Turkiją ir iš jos. Tikimės, kad bendradarbiavimas su Ozsoy Group leis pritraukti krovinių srautų reguliariems pervežimams bei plėtoti kitas logistikos paslaugas“, – sakė S. Dailydka.

Pasirašyta sutartimi šalys įsipareigojo organizuoti krovinių pervežimus geležinkeliais per Lietuvos ir kitų šalių teritorijas, atlikti jų perkrovą, derinti pavojingų, nestandartinių gabaritų ir sunkiųjų krovinių gabenimo bei teikti kitas, susijusias paslaugas.

„Mes ieškome galimybių plėsti savo veiklą pagal pasaulines tendencijas ir klientų poreikį. Matome, kad klientus domina ne tik muitinės sandėlių paslaugos, bet ir tarptautinės krovinių vežimo galimybės. Lietuva yra tiltas tarp Rytų ir Vakarų, todėl tikimės sėkmingos bendros veiklos teikiant ir vystant logistikos paslaugas“, – pažymėjo O. Ozsoy.

Vizito Lietuvoje metu Ozsoy Group atstovai lankysis Vilniaus intermodaliniame terminale bei Vaidotų geležinkelio stotyje, susipažins su šių objektų veikla ir galimybėmis.

2000 metais įsteigta Ozsoy Group teikia logistikos paslaugas Turkijoje. Įmonė specializuojasi teikdama muitinės sandėlių, laikinojo saugojimo, transporto ir logistikos paslaugas, investuoja užsienio laisvosiose ekonominėse zonose. Ozsoy Group klientai – Turkijos elektronikos, aliuminio konstrukcijų, plastiko ir kiti gamintojai.

Konteinerinis traukinys „Vikingas“ yra bendras Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Bulgarijos, Rumunijos, Moldavijos ir Gruzijos geležinkelių projektas, sujungiantis Baltijos ir Juodąją jūras. „Vikingu“ vežami universalūs ir specializuoti konteineriai.AB „Lietuvos geležinkeliai“

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt