„GEFCO“ GRUPĖ PRANEŠA ĮSIGIJUSI „IJS GLOBAL“, KAD PAGERINTŲ SAVO TARPTAUTINIO KROVINIŲ GABENIMO ORU IR VANDENIU PASLAUGAS

2015 10 23


„GEFCO“ grupė, viena iš logistikos paslaugų gamintojams lyderių ir pirmaujanti Europos automobilių logistikos rinkoje, sudarė sutartį su privataus kapitalo fondu „Nimbus“ dėl Olandijos įmonės „IJS Global“, besispecializuojančios gabenti krovinius oro ir vandens keliais.


Vienas kitą papildanti „GEFCO“ ir „IJS Global“ verslo pobūdis – patirties, geografinių tinklų ir klientų portfelių atžvilgiu – suteiks naudos visiems: klientams, partneriams, tiekėjams ir darbuotojams.

Šis pirkinys, puikiai derantis su „GEFCO“ ir „IJS Global“ plėtros strategijos kryptimis, leidžia naujajai organizacijai tapti pageidaujamu partneriu plėtros ir konkurencingumo ieškantiems tarptautiniams gamintojams. Tai leis teikti platesnį pasaulinių logistikos paslaugų spektrą, galintį optimizuoti sudėtingas tiekimo grandines.

Įkurta 2004 m., „IJS Global“ yra krovinių ekspedijavimo įmonė, besispecializuojanti pervežti krovinius oru ir vandeniu. Jos būstinė įsikūrusi Amsterdame, Nyderlanduose. Šiuo metu įmonėje dirba apie 500 darbuotojų, o 2014 m. apyvarta siekė 160 milijonų eurų. Savo klientams įmonė siūlo paslaugas visame pasaulyje, naudodamasi veiklos patirtimi 16-oje šalių ir ekspertų centrais Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Australijoje, Kinijoje, Pietryčių Azijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„IJS Global“ klientų pripažinta dėl savo paslaugų patikimumo ir komercinių santykių kokybės. Ji veikia įvairiose verslo srityse, įskaitant farmaciją, humanitarinę pagalbą, aukštąsias technologijas, naftą ir dujas, aeronautiką ir madą.

Itin deranti patirtis ir tinklai
„IJS Global“ tinklas puikiai papildo „GEFCO“ grupės tinklą, kuriam priklauso keturiasdešimt šalių. Šis pirkinys „GEFCO“ leis ženkliai išplėtoti savo veiklą dviejuose pagrindiniuose pasaulio krovinių ekspedijavimo regionuose: Kinijoje su Pietryčių Azija iš vienos pusės ir JAV iš kitos. Taip pat tai suteiks „GEFCO“ galimybę išplėsti savo veiklą Europoje išnaudojant „IJS Global“ tinklą Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose ir Vokietijoje, kartu įkeliant koją ir į Australijos rinką.

Be geografinės aprėpties, „GEFCO“ dar labiau išplėtos teikiamas logistikos ir transporto paslaugas, naudodamasi „IJS Global“ tarpžemyninio krovinių ekspedijavimo oro ir vandens keliais patirtimi. Nuo daugialypio transporto iki saugojimo, atstovavimo muitų ir mokesčių klausimais ir integruoto vis sudėtingesnių tiekimo grandinių valdymo – abiejų įmonių patirties derinys išplės tarptautiniams klientams siūlomų logistikos sprendimų spektrą.

„IJS Global“ klientų portfelis dar labiau praplės „GEFCO“ klientų bazę ir paspartins jos diversifikavimą, ir toliau pagrindinį dėmesį skiriant gamintojams teikiamoms svarbiausioms logistikos paslaugoms.

Todėl šis sandoris puikiai dera su išorinės „GEFCO“ grupės plėtros strategijos kryptimi; be tarptautinės plėtros ir geografinio bei sričių diversifikavimo, įmonės strategija siekia iki 2020 m. sukurti sąlygas ambicingai plėtrai ir sustiprinti įmonės kaip vienos iš pasaulinių logistikos lyderių poziciją. „GEFCO“ valdybos pirmininko Luc Nadal pranešė, kad „IJS Global“ įsigijimas visiškai atitinka mūsų plėtros strategijos kryptį. Šis sandoris leis „GEFCO“ sustiprinti savo kaip pageidaujamo tarptautinių pramonės įmonių partnerio poziciją. Mūsų misija – suteikti vertės mūsų klientų tiekimo grandinėms ir padėti jiems pasiekti didesnės plėtros ir konkurencingumo“.

Pramoninis projektas, suteikiantis naudos visiems dalyviams

„GEFCO“ ir „IJS Global“ susijungimas leis abiejų įmonių klientams ir verslo partneriams gauti naudos iš tiesioginės prieigos prie pagrindinių prekybos rinkų srautų: prekybos tarp Pietryčių Azijos ir Jungtinių Valstijų; prekybos Pietryčių Azijoje; prekybos tarp Europos ir Pietryčių Azijos. Grupė turi AEO (įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo) statusą Europoje ir galės vykdyti veiklą daugiau nei 150-yje valstybių ir sujungti daugiau nei 350 paskirties taškų, taip suteikdama savo strateginiams agentams ir tiekėjams naujų prekybos galimybių.

Sjoerd Van Loon, „IJS Global“ direktorius, sako: „Džiaugiamės galėdami prisijungti prie „GEFCO“ grupės, pasaulinės didelės pridėtinės vertės logistikos lyderės. Abiejų įmonių tinklai papildo vienas kitą ir ženkliai prisidės prie mūsų siūlomų paslaugų visose pagrindinėse pasaulio rinkose. Nekantraudami laukiame, kada pagaliau sujungsime mūsų komandų žinias ir patirtį, kad kartu augtume ateityje“.

Be to, logistikos ir sričių išmanymo sustiprinimas kartu su „GEFCO“ grupės veiklos aprėptimi visame pasaulyje suteikia galimybes dalintis geriausiomis praktikomis ir profesiškai tobulėti ir „IJS Global“, ir „GEFCO“ komandoms.


Palankios sąlygos sėkmingam veiklos taikymui ir integracijai

Vienas kitą papildantis verslo tinklų, patirties ir klientų pobūdis palengvins „IJS Global“ ir „GEFCO“ veiklos ir komercinį susijungimą. Tai, kad abiejų įmonių komandos vadovaujasi tokia pačia veiklos tobulumo ir patikimumo kultūra, įgalins jas greitai šį projektą padaryti sėkmingu.

Pabaigus „IJS Global“ įsigijimo procesus, visoms „GEFCO“ krovinių ekspedijavimo (tarpžemyninio) veiklos vadovaus Sjoerd Van Loon, šiuo metu einantis „IJS Global“ direktoriaus pareigas.

Luc Nadal apibendrino tardamas: „Turime viską, ko reikia norint tapti pagrindiniu tarpžemyninių paslaugų teikėju visiems mūsų tarptautiniams pramonės klientams. Esu įsitikinęs, kad mūsų komandos – ir „IJS Global“, ir „GEFCO“ – pademonstruos, kokie patyrę ir profesionalūs jie yra išklausydami ir patenkindami mūsų klientų poreikius“.

Sandoris įsigalios sutvarkius standartinius reglamentuojančius formalumus.

„GEFCO“

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt