„airBaltic“ kelionės partnerį parinks pagal pomėgius ir poreikius

2012 06 04


Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pirmoji pasaulyje pradėjo teikti kelionės partnerio parinkimo paslaugą – „SeatBuddy“. Ši paslauga leis keliauti sėdint šalia keleivių, turinčių panašių pomėgių ir interesų.

„Malonu pristatyti naują paslaugą, kuri leis mūsų keleiviams skrydžio metu sėdėti šalia bendraminčių. Iš pradžių tai bus nemokama papildoma paslauga, o ją teikdami stebėsime, kokį komercinį potencialą ji turi ateityje, – sakė „airBaltic“ vyresnysis viceprezidentas pardavimams ir rinkodarai Michaelis Grimmas. – „airBaltic“ yra pripažinta viena iš dešimties inovatyviausių pasaulio oro bendrovių. Mūsų tikslas yra nuolat tobulinti savo paslaugas keleiviams, skrendantiems į ir iš daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų.“

Keleivių, kurie norės skristi šalia kaimyno su panašiais interesais, bus prašoma nurodyti savo „skrydžio nuotaiką“, hobius, pomėgius ar veiklas, kuriomis dalijasi socialiniuose tinkluose. Pageidaujantieji susikaupti ar dirbti galės pažymėti „Darbo“ laukelį, o „Verslo pokalbius“ pažymėti turėtų norintieji surasti naujų verslo pažinčių. Keleiviai, kurie kelionėje pageidautų tylos ar nenorėtų būti trukdomi, galės pasirinkti „Poilsio“ sritį.

Informacija apie keleivius bus renkama saugioje duomenų bazėje. Tinkamiausi kelionės partneriai bus parenkami automatiškai, neatskleidžiant jų tapatybės ar asmeninės informacijos. Pirmieji bandomieji skydžiai, kuriuose keleiviai bus sodinami pagal sumanią sistemą, įvyks jau birželio pabaigoje. „airBaltic SeatBuddy“ paslauga yra paremta „Satifly“ sprendimu.

Neseniai „airBaltic“ pateko į inovatyviausių pasaulyje oro bendrovių dešimtuką, kurį sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tyrimų agentūra „Airlinetrends.com“. Oro bendrovė buvo pirmoji pasiūliusi skrydžio metu išsinuomoti išskirtinio dizaino „Mini Cooper“ automobilį, įsigyti rožių ar pasinaudoti „iPad“ planšetiniu kompiuteriu. „airBaltic“ taip pat buvo pirmoji oro bendrovė, pradėjusi dviračių nuomos „BalticBike“ ir „BalticTaxi“ taksi paslaugas, o skrendantiems verslo klase suteikusi galimybę pasirinkti ekologišką maistą.

Air Baltic Corporation
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt