Popieriniai leidimai važiuoti vieną kartą – praeitis

2012 05 07


Valstybinė kelių transporto inspekcija informuoja, kad nuo 2012 m. gegužės 1 d. popierinių leidimų važiuoti vieną kartą valstybinės reikšmės keliais didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis nebereikia – jų kopijos skelbiamos Inspekcijos interneto svetainėje.

Inspekcijos interneto svetainės skyriuje „Elektroniniai leidimai“ paskelbtas Inspekcijos išduotų didžiagabaričių ir sunkiasvorių transporto priemonių leidimų važiuoti vieną kartą sąrašas. Leidimų sąraše paieška vykdoma pagal vieną iš dviejų kriterijų pasirinktinai – vežėjo pavadinimą arba transporto priemonės valstybinį numerį. Kelyje kontroliuojantys teritorinių ir specializuotų policijos įstaigų, Inspekcijos ir muitinės pareigūnai į paieškos sistemą įvedę vežėjo pavadinimą arba transporto priemonės valstybinį numerį gali greitai patikrinti, ar leidimas išduotas.


Pažymėtina, kad gauti leidimą važiuoti vieną kartą valstybinės reikšmės keliais didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto priemonėmis nereikia vykti į Inspekciją – pakanka užpildytą prašymo formą į Inspekciją atsiųsti elektroniniu paštu. Jei vežėjas pageidauja gauti popierinį leidimą, jis jį gali atsiimti bet kuriame Inspekcijos departamente ar gauti paštu.


Nauja tvarka patvirtinta 2012 m. balandžio 23 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-289.


Atkreiptinas dėmesys, kad didžiagabaričių ir sunkiasvorių transporto priemonių leidimai važiuoti mėnesį ar metus išduodami įprasta tvarka ir šių leidimų originalus vežėjai turi pateikti kontroliuojantiems teritorinių ir specializuotų policijos įstaigų, Inspekcijos ir muitinės pareigūnams tikrinimų metu.


Šaltinis CargoNews - informacinis-analitinis transporto portalas
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt