Lietuvos sienos apsauga domėsis Moldovos pasieniečių vadovas

%2020 %09 %25


Lietuvoje lankysis Moldovos pasienio tarnybos generalinis direktorius Romanas Revenka, kuris čia su kolegomis iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) aptars bendradarbiavimo klausimus ir bus supažindintas su šalies sienos apsauga.

Moldovos pasieniečių vadas į Lietuvą atvyksta antradienį vakare. Trečiadienį VSAT centrinėje įstaigoje Vilniuje jis susitiks su Lietuvos pasieniečių vadu Vainiumi Butinu. Abiejų šalių sienos apsaugos struktūrų vadovai pasikeis informacija apie padėtį prie valstybių sienų bei pasidalins patirtimi abiejų žinybų reformavimo ir modernizavimo klausimais.

V. Butinas su R. Revenka aptars ir Lietuvos bei Moldovos pasieniečių bendradarbiavimo klausimus. Susitikimo pabaigoje abiejų šalių tarnybų vadai pasirašys susitikimo protokolą.

Tą pačią dieną R. Revenka bus supažindintas su VSAT veikla ir infastruktūra. Lydimas V. Butino iš Vilniaus jis vyks į Trakų rajono Paluknio kaime įsikūrusią VSAT Aviacijos rinktinę. Čia svečiui bus pristatytas sienos apsaugos iš oro organizavimas, pademonstruoti pasieniečių sraigtasparniai.

Vėliau VSAT Pasieniečių mokykloje Vilniaus rajono Medininkų kaime Moldovos pasienio tarnybos generaliniam direktoriui bus pasakota apie VSAT pareigūnų rengimą, naudojamas metodikas ir aprodytos mokyklos patalpos.

Iš Medininkų Moldovos pasieniečių vadas vyks į Vilniaus rajone prie sienos su Baltarusija įsikūrusią VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardą. Čia dirbantys pareigūnai papasakos apie savo darbą kontroliuojant tranzitinius Rusijos bei kitus traukinius. R. Revenkai bus pademonstruotos ir Kenos pasieniečių naudojamos techninės priemonės.

Ketvirtadienį priešpiet Moldovos pasienio tarnybos generalinis direktorius išvyks iš Lietuvos.

Cargonews

www.cargonews.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt