Naujasis Klaipėdos uosto rūbas: drąsus, veržlus ir dinamiškas

2023 12 11


Klaipedos uostas. Jūra Lietuvai 2Klaipėdos uostas keičiasi –pastaraisiais metais įgyvendinti reikšmingi pokyčiai bei svarbiausi ateities prioritetai – plėtra, tvarumas ir dar didesnis naudos Lietuvai kūrimas nuo šiol atsispindės ir naujajame uosto prekės ženkle.

Stilizuotos „K” raidės simbolio dinamiški linkiai atspindi Klaipėdos uosto energingumą, veiklumą, drąsą siekiant naujų tikslų. Logotipas yra įkvėptas Baltijos jūros bangų, jų energijos, galios, nuolatinio kismo. Tarsi verždamasi iš savo rėmo, raidė „K“ simbolizuoja ir uosto charakterį – dinamiškas, veržlus, drąsus. Klaipėdos uostas pasiruošęs plėstis, atrasti naują potencialą ir taip Lietuvai kurti dar didesnę naudą. Čia 24 valandas per parą ištisus metus dirbantys žmonės tiki, kad bet kokie iššūkiai yra įveikiami, nuolat ieško naujų galimybių, tobulėja.

Naująjį Klaipėdos uosto rūbą – prekės ženklą ir jo vizualinį identitetą, pozicionavimą, šūkį ir vaizdo pristatymą kūrė UAB „Sons & Daughters“. Tai viena iš žinomiausių ir ilgiausiai veikiančių Lietuvos komunikacijos agentūrų. Agentūra pastaraisiais metais prisidėjo prie AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Bitė Lietuva”, „Vilnius Techfusion”, „LRTU” ir daugelio kitų prekės ženklų atnaujinimo ar sukūrimo. UAB „Sons & Daughters” kurti darbai yra pelnę ne vieną prestižinį tarptautinį apdovanojimą festivalyje ADC EuropeBrandImpactAwards bei daugelyje kitų. 

„Džiaugiamės galėję prisidėti prie šios strategiškai svarbios Lietuvai įmonės prekės ženklo atnaujinimo. Tikimės, kad tiek naujasis logotipas, tiek ir vizualinis stilius padės garsinti Klaipėdos uosto vardą tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje“, – teigia komunikacijos agentūros UAB „Sons & Daughters“ kūrybos direktorius Adomas Jazdauskas.

Kaip akcinė bendrovė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija veikia nuo šių metų sausio 2 dienos. Nors pertvarkius įmonę jos funkcijos išliko tokios pat, tačiau kartu atsirado galimybė vykdyti įvairias komercines veiklas, kuriančias papildomas pajamas ir pridėtinę vertę taip dar labiau stiprinant įmonės ekonominį savarankiškumą.

Šaltinis, KVJUD

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt