II-ASIS GATVĖS TEATRŲ FESTIVALIS ŠVENTOJOJE KVIEČIA „ĮKVĖPTI MENIŠKOS GAMTOS“

2023 07 01


afiša programa


Šiais metais liepos 1-2 dienomis Šventoji pasiners į kultūros, teatro ir gamtos pasaulį. 
2022 m. sulaukęs didelio susidomėjimo ir įvertinimo,Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC)organizuojamas Gatvės teatrų festivalis sugrįžta su naujomis idėjomis, iššūkiais, norais bei tikslais. 

Kiekvienas šio festivalio pasirodymas įvairiose miesto vietose dovanos išskirtines patirtis. Bendruomenė ir kurorto svečiai ne tik stebės pasirodymus, bet ir busįtraukti į meninę kompoziciją– kartu su aktoriais ir šokėjais nagrinės aktualius gyvenimiškus klausimus bei meniškai keliaus po netikėtas miesto erdves. 

Meilė sau, o gal tik siurrealistinis sapnas?

Liepos 1 d. (šeštadienį) 18.00 val. Šventosios pėsčiųjų aikštėje (Topolių g. 4) pasirodys šokio teatras JUDESIO ERDVĖ su spektakliu „DÉBUT“. Jame nagrinėjamas moters santykis su pačia savimi ir supančia aplinka. Spektaklyje moteris susitinka ne tik su savimi, bet ir su kitu žmogumi. Keliami klausimai apie tai, kokia yra meilė sau ir meilė kitam. Apie įsiklausymą į save. Apie jausmus, keičiančius mus ir mūsų gyvenimą. Dėmesį prikaustantis pasirodymas, kuriame šiuolaikinio šokio šokėjai susilieja su gyvai atliekama violončelės ir akordeono muzika. 

22.30 val. Šventosios pėsčiųjų aikštėje (Topolių g. 4) teatras DEGANČIOS ŽIRAFOS pristatys Salvadoro Dali paveikslaisparemtą šokio spektaklį ,,ANTROPOMORFINIS KABINETAS“. Spektaklyje į žmogų pažvelgiama per antropomorfinę stalčių reikšmę. Kalbama apie tai, kaip susigrąžiname save, kaip atidarę visus uždarytus stalčius pasiekiame proto ir sielos balansą, kaip nustojame rūšiuoti savo vidinį pasaulį ir pagaliau pasiekiame harmoniją. 

Įtrauks šeimas

Liepos 2 d. (sekmadienį) 18.00 val. Prieplaukos g. 18 (prie pajūrio pušyno) teatro trupė TEATRONAS papasakos apie kelionę „80 PASAULIŲ PER VIENĄ DIENĄ“. Spektaklis skirtas visai šeimai. Spektaklio pagrindą sudaro trys įkvėpimo šaltiniai: J. Verne knyga „Aplink pasaulį per 80 dienų”, A. Chamisso filosofinis romanas “PeterSchleimihl”, kuris minimas kaip alegorinę apysaką apie žmogų be tautybės, bei šių laikų siekis išnaudoti kosmoso ir jo kūnus mūsų naudai.Teatro ir cirko dramaturgiją jungia talentingiausi šių sričių atstovai – Kristina Marija Kulinič ir Džiugas Kunsmanas. Sujungiant šiuos scenos menus spektaklis kalbės apie itin aktualias jaunajam žiūrovui temas: pagarbą kitam, keliones, planetą bei mokėjimą neatiminėti ar savintis tai, kas tau nepriklauso.

Istorinė ekskursija-šokio spektaklis

ŠEIKO šokio teatras leis pajusti smėlio ir kopų trapumą. Istorinė ekskursija – šokio spektaklis „UŽPUSTYTI“pasakojanti apie permainingą unikalaus pamario krašto gamtą ir jo gyventojų bei svečių likimus.Kerinčios gamtos apsuptyje vykstantis ir naujoms patirtims ausinėmis apsiginklavusius žiūrovus viliojantis šokio spektaklis-ekskursija, kurioje galima išgirsti ir patirti pasakojimus apie užpustytus praeities įvykius. Istorinė ekskursija prasidės nuo „Žvejo dukros“ skulptūros ir tęsis iki Šventosios senojo pietinio molo. Pasirodymas liepos 2 d. vyks tris kartus 20:20 val.21:25 val.22:05 val.Žmonių skaičius ribotas, būtina registracijael. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Palangos miesto savivaldybė.

šeiko

šeikoo

teatronas. Radvilė Kucevičiūtė2 

Šaltinis, Palangos kultūros ir jaunimo centras

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt