Ministras M. Skuodis vyksta į JAV: susitiks su transporto sekretoriumi, dalyvaus Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume

2023 06 05


Susisiekimo ministras Marius Skuodispirmadienį pradeda darbo vizitą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), kur susitiks su šios šalies transporto sekretoriumi PeteButtigiegJungtinių Tautų generalinio sekretoriaus pavaduotojuGuyRider,JAV Kongreso nariais ir kitais aukštais pareigūnaisdalyvaus antrajame Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume.

Čikagoje vyksiančiame Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume ministras M. Skuodis dalyvaus forumo sesijose ir pranešėjų diskusijose, taip pat susitiks su JAV verslo kompanijų, jau investavusių mūsų šalyje ar ieškančių potencialios nišos ir partnerių savo verslui Lietuvoje,vadovais ir jiems pristatys mūsų šalies susisiekimo sektoriųir jo galimybes. 

Jau antrą kartą vyksiantis Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas – svarbiausias ekonominių ir verslo ryšių skatinimo tarp JAV ir Lietuvos renginys. 2022 metais jis pritraukė daugiau nei 200 Lietuvos, JAV ir Kanados politikos, verslo beiekonominius ryšius puoselėjančių organizacijų atstovų.

Šaltinis, sumin.lrv.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt