Velykų proga – siurprizas nuo Uosto direkcijos

2023 04 07


IMG 0294 558

Trijų metrų aukščio ir pusantro metro pločio margutis milžinas šventinį savaitgalį klaipėdiečių ir miesto svečių lauks ant bene labiausiai traukiančio Klaipėdos objekto – šiaurinio molo Melnragėje. Velykų simbolį išmarginęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos kolektyvas taip sveikina Lietuvą su gražiausia pavasario švente.

„Per Kalėdas – eglutė, tad per Velykas – margutis! Tikiu, kad šis gražuolis vilios ant šiaurinio molo visus miestiečius ir jo svečius. Čia ne tik susijungia jūros ir marių vandenys, pajuntama vėjo ar bangų galia, nuo šiol čia ir šventinių simbolių vieta. Kviečiame ilgąjį savaitgalį ateiti pasigrožėti įspūdingo grožio mūsų kolektyvo margintu velykiniu simboliu. Neabejoju, kad būtent čia pajausite gamtos, o gal net ir savo paties atgimimą“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Atnaujintas šiaurinis molas Melnragėje klaipėdiečius ir miesto svečius pasitinka jau nuo praėjusių metų spalio pabaigos. Bangolaužius rekonstravę rangovai atnaujino šiaurinio molo dangas bei sienutę, sutvarkė ten esančias komunikacijas. Jau šiemet planuojama visuomenei atverti ir molą Smiltynėje, kur bus specialiai įrengtos dvi apžvalgos aikštelės.

Pagrindinė bangolaužių funkcija – saugoti uosto įplaukos kanalą nuo išorinių jūros veiksnių. Tačiau daugybę metų jie atlieka ir socialinę funkciją – bangolaužiai yra klaipėdiečių bei miesto svečių traukos objektai.

IMG 0219 558

IMG 0262 558

IMG 0302 558

Šaltinis, KVJUD

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt