Pasaulinėje kruizinės laivybos parodoje JAV – ir Klaipėdos uostas

2023 03 29


Klaipėdos delegacija parodoje 300Lietuvos ir uostamiesčio, kaip kruizinės krypties, propagavimas, Klaipėdos uosto, jo galimybių ir naujai plėtojamo kruizinių laivų terminalo pristatymas, derybos su kruizinėmis kompanijomis – su tokiais tikslais į šią savaitę Floridos valstijos rytuose vykstančią pasaulinę kruizinės laivybos parodą „Seatrade Cruise Global" išvyko Uosto direkcijos, Klaipėdos turizmo ir informacijos centro bei uostamiestyje veikiančių turizmo įmonių atstovai.

„Klaipėdos uostas, kaip kruizinės laivybos kryptis, šioje parodoje pristatomas jau 18-tą kartą. Šis renginys – puiki platforma pabendrauti su kruizinės laivybos kompanijomis tiesiogiai, išgirsti jų poreikius, ateities planus. Ši paroda kartu formuoja kruizinės laivybos tendencijas maždaug trejiems metams į priekį", – sako Uosto direkcijos tarptautinių ryšių vadovė Kristina Gontier.

„Seatrade Cruise Global" paroda šiemet vyksta jau 37-ą kartą. Paprastai Majamyje organizuojama paroda šiemet persikėlė į Fort Lauderdeilį, kuris dėl mieste išsidėsčiusio vandens kanalų tinklo dar vadinamas Amerikos Venecija.

Kruizinės laivybos sezoną Klaipėdos uoste šiemet ketinama pradėti balandžio pabaigoje. Uostamiestyje per visą sezoną turėtų viešėti 44 kruiziniai laivai, 4 iš jų lankysis pirmą kartą.

paroda 558

Šaltinis, KVJUD

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt