VLRD prisijungė prie „LTG Cargo“

2021 04 02


„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės įmonė Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD) ir krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ suvienijo jėgas. Balandžio 1 d. VLRD tapo „LTG Cargo“ dalimi ir nuo šiol veikia kaip viena bendrovė. Šiuo pokyčiu siekiama koncentruoti veiklų kompetencijas ir kurti didesnę vertę geležinkelių grupei.

VLRD po šio pokyčio įsilies į „LTG Cargo“ organizaciją, o rinkoje riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas teiks su nauju prekės ženklu – „LTG Tech“. Naujas ir lengvai įsimenamas identitetas yra LTG grupės atsinaujinimo dalis ir žymi naują etapą, kuriuo siekiama stiprinti pozicijas, konkuruojant dėl riedmenų priežiūros užsakymų Centrinėje ir Rytų Europoje.

„Dviejų įmonių sinergija atveria kelią didinti LTG grupės efektyvumą, konkurencingumą ir kuriamą vertę ne tik LTG, bet ir visai Lietuvai. Turime ambicingų planų augti tarptautinėse rinkose, tad sujungs krovinių vežėjo ir riedmenų priežiūros veiklas, mes sustipriname savo pozicijas tarptautinėse rinkose, nes iš vienų rankų galėsime pasiūlyti platų paslaugų spektrą“, – sako LTG generalinis direktorius Mantas Bartuška.

„LTG Cargo“ grupę sudaro dukterinės bendrovės „LTG Cargo Polska“, „LTG Cargo Ukraine“, „LTG Wagons“.

„LTG Tech“ teikia kompleksines geležinkelio riedmenų, prekinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas Centrinėje ir Rytų Europoje, valdo remonto depus Vilniuje, Radviliškyje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šaltinis litrail.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt