Lietuvių „Omnisend" – 87-a greičiausiai Europoje auganti įmonė, skelbia „Financial Times"

2021 03 02

 
300 Rytis LaurinaviciusLietuvių įkurta ir visame pasaulyje pripažįstama technologijų įmonė, vystanti daugiakanalės rinkodaros automatizavimo įrankį „Omnisend" – 87-a greičiausiai Europoje auganti kompanija. Tai paaiškėjo, „Financial Times" šiandien paskelbus kasmetinį 1000 sparčiausiai žemyne augančių įmonių sąrašą.

Pasaulį apėmus pandemijai, maždaug pusė Europos įmonių patyrė pajamų ar pelno sumažėjimą, tačiau technologijų sektorius ir toliau augo. Būtent technologijų įmonės sudaro didžiausią dalį sparčiausiai augančiųjų sąraše – užima beveik trečdalį pozicijų.

Lietuvių įkurtas startuolis – vienintelė mūsų šalį atstovaujanti įmonė pirmajame šimtuke, jame taip pat yra viena Latvijos bei trys Estijos kompanijos.

„Nuosavo produkto kūrimas leidžia mums plėstis labai sparčiai – jį galime pasiūlyti įmonėms visame pasaulyje. Rinkodaros automatizavimo įrankis suteikė galimybę greitai ir sklandžiai įžengti į rinkas nuo JAV iki Azijos šalių panašiu metu, o jo tobulinimas atsižvelgiant į iš klientų gaunamus duomenis leidžia jose įsitvirtinti", – sako „Omnisend" bendraįkūrėjas Rytis Laurinavičius.

Pernai „Omnisend" tapo ir 33 greičiausiai Didžiojoje Britanijoje augančia technologijų įmone. Bendrovė įvertinta vienuose iš įtakingiausių šalies apdovanojimų „Deloitte's UK Fast 50", jau 23 metus iš eilės vertinančių ir skelbiančių sparčiausiai pajamas auginančių technologijų įmonių 50-uką.

Ieško šimto patyrusių specialistų

Technologijų įmonė planuoja ir tolimesnį augimą: pastaraisiais metais komandą išauginusi iki daugiau nei 100 darbuotojų Lietuvoje, JAV, D. Britanijoje bei Ukrainoje, šiuo metu ji dairosi dar tiek pat patyrusių specialistų.

„Matome, kad vienas iš tikrai pasiteisinusių sprendimų, leidžiančių mums greitinti augimą ir užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę – itin patyrusių, vertingiausią rinkos patirtį sukaupusių specialistų pritraukimas į komandą. Tad būtent tokių specialistų aktyviai ieškoti Vilniuje, Kaune bei kituose šalies miestuose esame nusprendę šiuo metu", – teigia R. Laurinavičius.

„Omnisend" – vienas iš nedaugelio pelningų, savarankiškai išsilaikančių startuolių Lietuvoje. Šeštus metus veikiančio lietuviško startuolio paslaugomis šiuo metu naudojasi daugiau kaip 80 tūkst. el. komercijos verslų iš net 164-ių šalių. Apie 50 proc. „Omnisend" klientų yra JAV, dar 10 proc. – Didžiojoje Britanijoje.

Šaltinis Omnisend

 
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt