„LTG Cargo“ sausį vežė daugiau krovinių

2021 02 20


558 LTG Cargo

Krovinių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Cargo“ sausio mėnesį pervežė beveik 4 mln. tonų krovinių ir pagerino praėjusių metų sausio mėnesio rezultatą.

„LTG Cargo“ sausį mėnesį pervežė 3,9 mln. tonų krovinių – 2,2 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu, kai vežta 3,8 mln. tonų. Krovinių srauto augimui didžiausią įtaką turėjo didesnės trąšų ir grūdų apimtys Klaipėdos uosto kryptimi. Gausus sniegas lėmė ir didesnį nei įprastai keliuose barstomos techninės druskos poreikį – jos pervežta 43 tūkst. tonų.

„Žiemiškas sausio mėnuo neturėjo mums jokios įtakos – kroviniai geležinkeliu judėjo įprastai. Nors krovinių pervežėme kiek daugiau nei pernai tuo pat metu, vis dėlto situacija krovinių pervežimo rinkose dar yra įtempta. O į šiuos metus žvelgiame su atsargiu optimizmu ir tikimės, jog artimiausiu metu vartojimas ir krovinių apimtys atsistatys į ikipandeminį lygį. Šiemet mūsų darbotvarkėje numatyti ambicingi planai – planuojame pradėti pervežimus Lenkijoje, startuosime su puspriekabių transportavimo paslauga Lietuvoje ir Europoje, o organizacijoje visas mūsų dėmesys sutelktas tolesniam konkurencingumo stiprinimui“, – sako „LTG Cargo“ generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.

Sausio mėnesį ir toliau aukštumose išliko kiniškų krovinių apimtys – per pirmąjį mėnesį pervežta 8,8 tūkst. TEU (matavimo vienetas, 20 pėdų ilgio konteinerio ekvivalentas) – tai net 8 kartus daugiau nei pernai tuo pat metu. Tokį krovinių kiekį pervežė 98 traukinių sąstatai. Šiuo metu Lietuvos verslas daugiau importuoja prekes iš Kinijos, tačiau „LTG Cargo“ siūlo ir krovinių pervežimą į Kiniją, taip skatinant Lietuvoje pagamintos produkcijos eksportą.

Šaltinis litrail.lt

 
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt