Uosto direkcija įvertinta kaip sėkmingai dirbanti įmonė

2020 12 18

 
251 intro LPK nuotrLietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) paskelbė konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė“ nominantus. Tarp jų ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, įvertinta už puikius rezultatus bei investicijas į uosto vystymą.

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius džiaugiasi, kad įmonės sugebėjo dirbti pelningai, įveikti globalų nuosmukį bei sėkmingai organizuoti savo veiklą.

„Šie metai verslui – didelių išbandymų metai: pasaulinė pandemija, trūkinėjančios tiekimo grandinės, „Brexit“ ir kt. Kad ir kokia sudėtinga situacija būtų, galime džiaugtis daugybe pavyzdžių, kai Lietuvos įmonės atranda būdų tobulinti savo produkciją ir paslaugas, didinti savo konkurencingumą net ir tokiomis įtemptomis sąlygomis, kokias turime šiemet. Tokios įmonės veikia ryžtingai, ieško galimybių, išbando netradicinius metodus, diegia naujas technologijas savo veikloje. Tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje jos ir toliau plėsis bei stebins Lietuvos ir globalias rinkas“, – pabrėžia LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Uoto direkcija didžiųjų įmonių grupėje įvertinta už gerus rezultatus, kryptingas investicijas į uosto infrastruktūrą bei kitus rodiklius ir iniciatyvas.

„Valstybės investicijos į uosto vystymą, įskaitant ES lėšas, yra vienas iš svarbiausių faktorių, lėmusių Klaipėdos uosto sėkmę visame regione. Šis apdovanojimas yra reikšmingas mūsų įmonės veiklos, viso uosto įvertinimas, rodantis, kad einame teisingu keliu, ir baigiantis metams galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Vertiname savo darbuotojų ir partnerių pastangas, kurių dėka esame tarp sėkmingai dirbančių įmonių“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija yra atsakinga už uosto vystymą, infrastruktūros tobulinimą ir  uosto veiklos administravimą. Uosto direkcija nuolat investuoja į uosto infrastruktūrą, didindama uosto konkurencingumą. Nuolatinės ir tikslingos Uosto direkcijos investicijos į infrastruktūrą, o uosto naudotojų – į suprastruktūrą leidžia uostui ir šiemet išlaikyti krovinių apyvartos apimtį net ir esant ganėtinai įtemptai situacijai bei aštriai konkurencijai.

Per 2020 metus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija į uosto infrastruktūrą planuoja investuoti 50 mln. eurų. Iki gruodžio pradžios buvo investuota apie 48 mln. eurų.

Konkurse „Sėkmingai dirbanti įmonė“ vertinama įmonių produkcijos, paslaugų, eksporto apimtis, pelnas, investicijos į gamybą. Taip pat atsižvelgiama į darbuotojų skaičiaus pokytį įmonėje, ar steigiamos naujos darbo vietos, koks vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, kokių kokybės standartų laikomasi bei kaip gerinamos darbo sąlygos.

Šaltinis KVJUD

 
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt