2021 metais „ Stena Line “ krovinių gabenimo pajėgumai Baltijos jūros maršrutu Travemiundė – Liepoja padidės 40 proc.

2020 11 02


Keltų kompanija „Stena Line“ šiandien paskelbė apie tolimesnę savo veiklos Baltijos jūros regione plėtrą. Kitais metais šiuo metu Travemiundė – Liepoja maršrutu plaukiojantys laivai bus pakeisti dviem naujais moderniais RoPax laivais, dėl kurių maršruto krovinių gabenimo pajėgumai padidės 40 procentų, kelionės laikas sutrumpės ir bus siūlomas nekintantis tvarkaraštis su 12 išvykimų per savaitę. Naujuose laivuose taip pat bus galima naudotis geresne įranga.

 „Stena Line” yra viena didžiausių keltų kompanijų pasaulyje, teikianti 18 keltų maršrutų paslaugas visoje Europoje. Trys iš jų veikia Baltijos jūros regione. Spalio 15 d. „Stena Line” paskelbė apie savo pozicijų stiprinimą regione pristatydama du naujus modernius RoPax laivus maršrute tarp Nineshamno Švedijoje ir Ventspilio Latvijoje 2021 metais. Tai nauji, modernūs ir prailginti laivai, todėl krovinių gabenimo pajėgumų tiesiniai metrai padidės 30 procentų ir maršrute kelionės metu bus galima naudotis visiškai naujomis šiuolaikinėmis įrangos funkcijomis.   

Dabar „Stena Line” praneša apie tolimesnę veiklos plėtrą Baltijos jūros regione pristatydama du modernius RoPax laivus maršrute tarp Travemiundės Vokietijoje ir Liepojos Latvijoje. Maršrutas, kurį „Stena Line” įsigijo 2012 metais, yra svarbi Europos logistikos tinklo dalis, jungianti Baltijos šalis, Rusiją ir NVS šalis su Vokietija ir likusia Europa.

„Pastaruoju metu pastebime klientų Baltijos jūros regione paklausos augimą. Šiuo metu stipriname savo poziciją ir geriname pasiūlą savo klientams pristatydami du naujus modernius laivus, kurie vykdant abu mūsų maršrutus į ir iš Latvijos 2021 metais išsiskirs didesniais krovinių gabenimo pajėgumais ir patraukliais patogumais keleiviams kelionės metu”, – sako už „Stena Line” Latvijos maršrutus atsakingas Johan Edelman.   

Maršrutu tarp Travemiundės ir Liepojos šiuo metu plaukia du laivai dvyniai „Stena Gothica” ir „Urd”. Pirmą 2021 metų pusmetį jie bus pakeisti dviem moderniais RoPax laivais, kurių šiuo metu „Stena Line” neįvardija. Naujųjų laivų krovinių gabenimo pajėgumų tiesiniais metrais maršrute padidės 40 %, o kelionės laikais sutrumpės nuo 27 iki 20 valandų. Todėl atsiras galimybė teikti patikimą transportavimo paslaugą su nekintančiu grafiku, kuriame numatoma 12 išvykimų per savaitę, po šešis kiekviena kryptimi.

„Tai pagerins paslaugų kokybę mūsų krovinių gabenimo klientams gabenant krovinius lydint vairuotojui ir be lydinčio asmens, bei suteiks galimybę pasiūlyti įvairiarūšius sprendimus”, – kalbėjo Krovinių komercijos vadovas Baltijos jūros regione Oskars Osis.

Naujieji laivai taip pat pasiūlys geresnes laivo įrangos galimybes ir didesnį kajučių skaičių, todėl maršrutas taps patraukliu pasirinkimu transportavimui ir kelionėms tarp Baltijos šalių ir Vokietijos.

Šaltinis www.stenaline.com

 
 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt