„LTG Link“ skaičiuoja vasaros rezultatus: keliautojai noriai rinkosi traukinius

2020 09 24


250 intro 08 Linas Baužys„Lietuvos geležinkelių“ grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“, apžvelgdama vasaros rezultatus, šį kelionių sezoną vertina pozityviai. Tiesa, keleivių srautai buvo mažesni nei pernai vasarą, tačiau atsižvelgiant į koronaviruso mestus iššūkius, kritimas nebuvo radikalus. Tai, pasak bendrovės, rodo keleivių pasitikėjimą, renkantis keliones traukiniais.

„Šią vasarą tik trumpam buvome atnaujinę vieną iš tarptautinių traukinių, kursuojantį maršrutu Kaunas–Balstogė–Kaunas. Maršrutą teko greitai stabdyti, Lenkijoje pablogėjus epidemiologinei situacijai. Vietinius reisus, optimizuotus karantino metu, atstatėme keliais etapais – nuo liepos pabaigos grąžinta didžioji jų dalis“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

L. Baužio teigimu, vietiniais traukinių maršrutais birželį važiavo 28 proc. mažiau keleivių, liepą – jau tik 14 proc. mažiau, rugpjūtį – 11 proc. mažiau nei tais pačiais mėnesiais pernai. Atsižvelgiant į tai, kad pandemijos piko metu vietinių traukinių maršrutų srautai krito daugiau kaip 80 proc., vasaros rezultatus bendrovė vertina teigiamai.

„Ypač džiugina „Pajūrio ekspreso“ rezultatai – galima sakyti, išlaikėme anų metų srautus, nes keliauti jungtiniais traukinio ir autobuso maršrutais į pajūrio kurortus šią vasarą rinkosi tik 3 proc. mažiau keleivių nei pernai. Pastebėjome, kad šiemet išaugo Nidos, kaip mėgstamos krypties, populiarumas, o bendras „Pajūrio ekspreso“ traukinių užimtumas siekė virš 90 proc.“, – sako L. Baužys.

„LTG Link“ duomenimis, populiariausių vietinių traukinių maršrutų trijulė šią vasarą atrodė taip: Vilnius–Kaunas–Vilnius (~ 28 proc. visų vasaros keliautojų), Vilnius–Klaipėda–Vilnius (~ 21 proc.), Vilnius–Ignalina–Vilnius (~ 16 proc.). Geru oru lepinusiais liepos ir rugpjūčio savaitgaliais pajūrio ir Ignalinos kryptimi važiuojančių keleivių srautai buvo pasiekę anų metų rezultatus.

Keliautojams vasarą taip pat pristatytos kelios naujovės: atnaujintas asortimentas meniu, pateikiamo traukiniuose, kursuojančiuose maršrutu Vilnius–Klaipėda–Vilnius; nuo rugpjūčio vidurio keliaujantieji maršrutu Vilnius–Kaunas–Vilnius taip pat gali įsigyti užkandžius ar gaiviuosius gėrimus – šiame maršrute pradėta prekyba.

„LTG Link“ ir vasaros sezonu, ir šiuo metu traukiniuose sustiprintai rūpinasi saugumu: traukiniai po kiekvieno reiso valomi dezinfekcinėmis priemonėmis, ilgiau vėdinami. Bendrovė ieško ir kitų, inovatyvių būdų traukinių dezinfekcijai atlikti. Tiek traukinio personalas, tiek keleiviai turi dėvėti apsaugines veido priemones.

558 article 01 LTG Link

Bendrovė primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „LTG Link“ feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

Šaltinis www.litrail.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt