Uosto direkcijoje – diena be automobilio

2020 09 22

 

558 article Diena be automobilio

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos, kuria skatinama bent vieną dieną pakeisti savo kasdienius transporto įpročius ir nesinaudoti automobiliu. Kelios dešimtys Uosto direkcijos darbuotojų į darbą šiandien vyko paspirtukais, dviračiais, viešuoju transportu ar pėsčiomis. 

„Ši diena – tikrai ne vienintelė, kai į darbą važiuoju dviračiu. Jeigu tik leidžia oro sąlygos, šia transporto priemone naudojuosi kone kasdien“, – sakė Technologijų skyriaus vyresnysis duomenų bazių administratorius Egidijus Dargis. Jam antrino ir Jūratė Grigonienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus vyr. ekonomistė.

„Uosto direkcijoje dirbu daugiau kaip du dešimtmečius – tiek metų ir pėdinu iki darbo pėsčiomis. Atstumas nuo namų iki darbo – apie 4 kilometrai, tačiau šią distanciją įveikiu be didelių problemų. Kol vieni laiką gaišta automobilių spūstyse, aš laiką leidžiu gryname ore, todėl į darbą ateinu puikiai nusiteikusi“, – pasakojo J. Grigonienė.

Savo asmeninio automobilio kartu su kolegomis šiandien atsisakė ir Uosto direkcijos vadovas Algis Latakas.

„Jeigu turiu laisvo laiko, dažną savaitgalį sėdu ant dviračio ir važiuoju į gamtą. Ypač mėgstu važinėtis Palangoje ar Kuršių nerijoje. Man dviratis – ne tik susisiekimo priemonė, tai būdas išlikti fiziškai aktyviam, stiprinti sveikatą, atsipalaiduoti nuo darbų rutinos“, – sakė A. Latakas.

Kad darbuotojai turėtų daugiau galimybių automobilius pakeisti alternatyviomis transporto priemonėmis, Uosto direkcija įsigijo kelis elektrinius paspirtukus. Jais gali naudotis visi direkcijoje dirbantys žmonės.

Šaltinis www.portofklaipeda.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt