Pristatytas interaktyvus žemėlapis kviečia atrasti daugiau nei 900 smulkiųjų Lietuvos verslų

2020 09 21


Smulkiojo verslo skatinimo iniciatyva PLANAS A kviečia gyventojus naudotis nauju virtualiu smulkiojo verslo žemėlapiu ir jame atrasti įdomias, išskirtines paslaugas teikiančias ar prekes gaminančias Lietuvos įmones.

PLANAS A iniciatyvoje jau užsiregistravo 919 smulkiųįų verslų iš visos Lietuvos, 611 iš šių įmonių yra fiziniai verslai, kurie pažymėti svetainės planas-a.lt virtualiame žemėlapyje. Internete veikiantiems verslams atrasti sukurta atskira skiltis, kurioje jau registravosi 308 įmonės.

„Įsibėgėjus iniciatyvai, pamatėme, kiek daug Lietuvoje yra išskirtines verslo idėjas įgyvendinančių įmonių, apie kurias daugelis net nebuvo girdėję. PLANAS A tikslas – populiarinti šiuos verslus, sudominti ir pakviesti gyventojus atrasti jų prekes ar paslaugas. Tokių išsiskiriančių verslų yra kone kiekviename mieste – žemėlapyje nesunku juos rasti ir sužinoti daugiau, kuo šios įmonės ypatingos" – teigė PLANAS A iniciavusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius Paulius Pocius.

Iniciatyvos dalyvių žemėlapyje dalyvaujančius verslus galima atsirinkti pagal esamą vietą arba paslaugos sritį. Paspaudę ant dalyvio rodyklės, galėsite pamatyti trumpą verslo aprašymą bei rasti įmonės kontaktinę informaciją – interneto svetainę, socialinių tinklų paskyras.

Šiuo metu daugiausiai žemėlapyje pažymėtų įmonių yra iš Vilniaus – net 302, toliau seka Kaunas (118 įmonių) ir Klaipėda rajonas (32 įmonės). Daugiausiai žemėlapyje pažymėtų įmonių

užsiima maitinimo arba prekių namams paslaugomis. Tarp internete veiklą vykdančių bendrovių daugiausiai verslų užsiima drabužių, avalynės ir aksesuarų gamyba ar prekyba.

Be tradicinių verslų žemėlapyje pažymėta daug įdomių bendrovių. Pavyzdžiui, Kauno rajone įsikūręs edukacinis lėlių teatras vaikams „Ridikėlių mokyklėlė" kuria spektaklius apie saugų internetą. Bendrovė „Aletovis" iš Šakių spaudžia kultūros paveldui priskiriamą linų sėmenų ir kanapių aliejų, o Pauliaus Jaruko įmonė iš sostinės užsiima senų motociklų restauravimu. „Skrendam" iš Marijampolės siūlo pakilti oro balionu iš jūsų kiemo.

Šiaulių banko inicijuotame projekte PLANAS A užsiregistravę smulkieji verslai kviečiami pasinaudoti projekto partnerių  pasiūlymais, nuolaidomis, reklama. Tarp projekto partnerių – bendrovės „Tele2", „Compensa Vienna Insurance Group", "Creditinfo", "Paysera LT" ir kitos. Taip pat daugiau nei 10 Lietuvos savivaldybių (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Utenos, Molėtų, Jonavos, Anykščių, Marijampolės, Ukmergės, Rokiškio, Alytaus), Ekonomikos ir inovacijų ministerija, „Versli Lietuva".

Smulkieji verslai kviečiami registruotis iniciatyvos internetinėje svetainėje www.planas-a.lt.

Šaltinis sc.bns.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt