Uosto direkcijos taurės – greičiausioms „drakonų“ valčių komandoms

%2020 %08 %15


558 article IMG 8302

Paskelbti ir apdovanoti Dangės upėje vykusių „Drakonų“ valčių lenktynių nugalėtojai, kurie varžėsi dėl Uosto direkcijos taurės. VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šias azartiškas, gerų emocijų nestokojančias lenktynes surengė jau dešimtą kartą.

Jubiliejinėse lenktynėse nepralenkiama buvo komanda „Kogas“, kuriai įteikta pirmosios vietos taurė. Ji pusės kilometro atstumą įveikė per 2.26 min. Antrąją vietą iškovojo Vakarų laivų gamyklos komanda, o garbinga trečiąja vieta pasidalijo vienodai atstumą įveikusios „Novikonto“ ir „Arijaus“ komandos.

„Pirmiausiai sveikinu komandas nugalėtojas, kurios iškovojo Uosto direkcijos taures. Taip pat noriu pasveikinti visus šių lenktynių dalyvius, kurie čia dalyvaudami, irkluodami, demonstruodami savo ištvermę taip pat yra nugalėtojai. Džiaugiuosi, kad tokios valčių lenktynės vyksta jau dešimtą kartą ir yra Jūros šventę puošiantis renginys“, - sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Anot A. Latako, kiekviena komanda turi savo plaukimo istoriją, kurią galėtų papasakoti. Pavyzdžiui, būta varžybų, kurių metu sulūžo net 16 irklų.

Šįkart lenktynėse dalyvavo 36 komandos. Pastaraisiais metais Uosto direkcijos organizuojamos „Drakonų“ valčių lenktynės išaugo į tarptautines, tačiau šiemet, dėl pasaulį užklupusio koronaviruso, komandų iš kitų valstybių neatvyko.

Uosto direkcijos organizuojamose varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, svarbu būti sulaukus pilnametystės. „Drakonų“ valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

Šaltinis www.portofklaipeda.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: [email protected]
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt