VERSLO PRAKTINA . „Circle“: palieskite savo idėjas

 

Kompanija „Circle“ – Italijos ir Europos įmonių partnerė, priimanti inovacijų, internacionalizacijos ir augimo iššūkius, pasitelkdama pažangų darbo organizavimą ir efektyvius procesus.

„Circle“ taip pat yra patyrusi uostų, laivybos ir intermodalinės logistikos ekspertė, kurios patirtis daro ją išskirtine ir konkurencinga partnere šioje pramonės srityje.

Apie kompanijos veiklą pasakoja „Circle“ generalinis direktorius Luca ABATELLO.

Pone Abatello, Jūsų kompanijos šūkis – „Palieskite savo idėjas“. Kokias idėjas kelia ir įgyvendina kompanija „Circle“?

Nuo pat „Circle“ įsikūrimo mūsų misija susijusi su intermodalinio krovinių vežimo paprastinimu ir skaitmeninimu visiems tiekimo grandinės dalyviams, pasitelkus konkrečius sprendimus. Šią koncepciją galima lengvai atpažinti ir „Circle“ įmonės pavadinime, logotipe (trijų skirtingų spalvų žiedas) bei šūkyje.

„Circle“ išties atspindi šių trijų mūsų nagrinėjamų temų derinį, norint paversti konkurencingumo stygių ir įvairius iššūkius apčiuopiamais sprendimais ir galimybėmis: instituciniais bei reglamentiniais pokyčiais, veiklos elementais ir technologiniais aspektais.

Jūs pats kviečiate įgyvendinti idėjas novatoriškai, aistringai, originaliai ir kompetentingai, bet programiškai nukreiptai į efektyvią evoliuciją. Kaip Jums sekasi tai daryti?

„Circle“ siekia stiprinti pasitikėjimo ir skaidrumo ryšį su klientais bei savo „prisilietimu“ transformuoti idėjas į konkrečius, pamatuojamus verslo rezultatus, tiekiant procesų ir veiklos konsultavimo paslaugas, inovatyvius technologinius bei skaitmeninius rinkodaros sprendimus.

Bėgant metams įgavome vis daugiau patirties jūrų bei geležinkelių transporto integravimo srityje, taip pat galime pasiūlyti multimodalinės logistikos grandinės skaitmeninio valdymo palaikymą vykstant vadinamajam „skaitmeniniam virsmui“ (angl. „digital disruption“).

Kompanija „Circle“ rugsėjo pabaigoje dalyvaus Taline vykstančioje konferencijoje „Baltic Sea Ports & Shipping 2017“. Su kokiomis idėjomis atvykstate į šį tarptautinį renginį? Ko iš jo tikitės?

Kadangi esame tvirtai įsitikinę, kad per ateinančius metus galėtume įgyvendinti konkrečius projektus, potencialios galimybės Baltijos regione mus labai domina. Iš tiesų tarp Baltijos jūros ir Viduržemio jūros regionų matome šiek tiek panašumų, todėl manome, kad savo struktūrizuotą daugiametę patirtį galėtume pakartoti Baltijos jūros regione.

Taline vyksiančioje konferencijoje aš kalbėsiu apie veiklos komponentų visoje tarptautinėje logistikos grandinėje skaitmenizavimą bei muitinių procedūrų paprastinimą, ypač atkreipiant dėmesį į Tarptautines greitosios prekybos juostas (angl. „International Fast Trade Lanes“).

Kokias rinkas ar regionus laikote prioritetiniais? Kokių turite plėtros planų?

Planuojame toliau plėstis Viduržemio jūros, Baltijos jūros bei Viduriniųjų Rytų regionuose, kuriuose „Circle“ jau turi solidų klientų ratą, ypač atsižvelgiant į skaitmeninimo proceso užbaigimą tiekimo grandinėje, optimizuotą veiklos bei muitinės komponentų valdymą ir „daiktų interneto“ sistemos pritaikymą intermodalinėje logistikoje.

Šiuo metu tarptautiniai projektai sudaro 30 proc. mūsų verslo, bet tikimės šį skaičių padidinti iki 50 proc. Tuo pačiu siekiame auginti „MILOS®“ platformą tiek „programinės įrangos kaip paslaugos“ tiek „mokėjimo už naudojimą“ (angl. „pay per use“) prasme.

Transporto rinkos dalyviai ganėtinai sunerimę dėl galimų „Brexit“ padarinių. Kokia yra Jūsų kompanijos pozicija šiuo klausimu? Ar savo strategijoje esate numatę atsarginius planus?

Man labai gaila Europos Sąjungos, tačiau, atvirai kalbant, esu įsitikinęs, kad šio įvykio padariniai labiausiai jausis Jungtinėje Karalystėje. Be to, galbūt „Brexit“ situacija atvers naujų galimybių „Circle“... ir galbūt paskatins Britaniją aktyvuoti Tarptautines greitosios prekybos juostas!

Šiemet gegužės mėnesį dalyvaudami Miunchene, Vokietijoje, vykusioje  transporto ir logistikos parodoje paskelbėte apie strateginę partnerystę su „Binary System“. Kokius šio bendradarbiavimo produktus išvys transporto ir logistikos rinka?

Mūsų bendradarbiavimo su „Binary System“ rezultatai jau subrendo: „Circle“ „MILOS®“ sistema – modulinė programinė įranga, skirta terminalų, uostų ir logistikos operatorių veiklos procesų optimizavimui – buvo integruota su „Binary System“ „SoftRail®“ manevravimo ir geležinkelių operacijų sistema, skirta geležinkelio įmonėms.

Tai reiškia, kad tiek geležinkelio įmonių, tiek logistikos platformų informacijos srautų integracijos dėka skirtingi logistikos grandinės žaidėjai gali lengvai apsikeisti informacija, šitaip supaprastinant transporto valdymą ir sumažinant su tuo susijusias laiko ir lėšų sąnaudas.

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt