APŽVALGA. Rudens renginiai suburs jūrų industrijos ir transporto rinkos dalyvius

 

Jau pirmosiomis rugsėjo dienomis prasideda intensyvus ir įdomus rudens renginių sezonas.
Rugsėjo 4–7 d. jį galingai su 2 200 dalyvių pradeda kompanijos „Hamburg Messe“ kas antrus metus rengiama didžiausia jūrinės industrijos mugė SMM, pritraukianti daugiau nei 50 000 lankytojų iš viso pasaulio. Rugsėjo 5 d. Suomijos vidaus vandens kelių asociacija kviečia į seminarą kruizą Saimos kanalu. Rugsėjo 6–7 d. Lenkijos uostamiestyje Ščecine į kasmetinę BPO konferenciją renkasi Baltijos uostų atstovai. Tomis pačiomis dienomis Vokietijos mieste Dessau-Rosslau suinteresuoti specialistai susitinka aptarti Saksonijos-Anhalto logistikos centro perspektyvų. Netrukus, rugsėjo 18–20 d. transporto ir logistikos atstovai susitiks tradicinėje parodoje „TransKazakhstan“, kuri šiemet vyksta Almatoje. Rugsėjo 25–27 d. iš Azijos veiksmas grįžta į Europą, kur Latvijos sostinėje Rygoje kompanija „Transportevents“ rengia antrąją Baltijos uostų ir laivybos konferenciją. Jau 26–27 d. reikėtų skubėti į tarptautinę konferenciją „Trans Baltica 2018“ Sankt Peterburge, Rusijoje, o 26–28 d. vykti į tarptautinį Baltijos jūros transporto forumą ir „TransExpo“ parodą Ukrainos uostamiestyje Odesoje.
O čia jau, žiūrėk, ir spalis su savo tradicine, 2 dieną prasidėsiančia transporto savaite Baltarusijos sostinėje Minske. Spalio 9–11 d. vėl reikia grįžti į Sankt Peterburgą, į Rusijos uostų konferenciją. Spalio 11–13 d. laukia ilgesnė kelionė – į Kinijos miestą Šenženą, 13-ąją tarptautinę transporto ir logistikos mugę, o 23–24 d. kviečia 15-asis tarptautinis renginys „Trans Middle East 2018“ Akaboje, Jordanijoje.
Lapkričio 6–8 d. didžiausias Europoje konteinerių krovos centras Roterdamas laukia tradicinio renginio „Intermodal Europa 2018“ dalyvių, o Lenkijos sostinė Varšuva tomis pačiomis dienomis kviečia į transporto ir logistikos parodą „Trans Poland 2018“. Po savaitės, lapkričio 14–16 d., transporto ir logistikos parodos lankytojai laukiami Uzbekistano sostinėje Taškente ir Turkijoje, Stambule, kuriame jau sėkmingai įsitvirtino kompanijos „Munich Messe“ kasmet organizuojama paroda „Logitrans“. Lapkričio 27–29 d. 20-oji paroda „Intermodal Afrika 2018“ kviečia į Akrą Ganoje, o geležinkelių ir oro uostų specialistų tomis pačiomis dienomis laukiama Londone, kur vyks 10-oji tarptautinė „AirRail“ konferencija ir GARA apdovanojimai. Lapkričio 28–30 d. logistikos atstovai susitiks logistikos grandinių ir išmaniosios logistikos parodoje (International Supply Chain and Smart logistics Expo (SCSL) Čengdu mieste Kinijoje.
Tai – toli gražu – ne visi renginiai, kuriuose per tris rudens mėnesius teks dalyvauti jūrų industrijos ir transporto bei logistikos rinkos dalyviams. Į daugelį šių renginių savo delegacijas siunčia ir Lietuvos jūrinės industrijos bei transporto sektorius. Vienuose jų šis sektorius pristatomas jungtinėmis pajėgomis, kituose savo veiklą ir paslaugas pristato atskiros kompanijos ar konferencijose dalyvaujantys atstovai bei pranešėjai.
Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA su minėtais renginiais palaiko vienokius ar kitokius partnerystės santykius ir pagal galimybes juose dalyvauja.
Su kokiais laimėjimais tarptautinei profesionalų auditorijai prisistato Lietuva, šiemet švenčianti atkurto valstybingumo 100-metį?

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt