TARPTAUTINIAI RENGINIAI. „Logitrans 2016“: Turkija – Eurazijos rinkos mazgas


 

Sabine Wagner

·               Apie 13 500 lankytojų iš 50 šalių

·               180 dalyvių, atstovaujančių 26 šalis

·               „Logitrans“ – Eurazijos logistikos pramonės susitikimas


Nepaisant susidariusių politinių ir ekonominių iššūkių, 2016 m. lapkričio 16–18 d. Stambulo IFM parodų centre įvykusi „Logitrans“ paroda dar kartą prisistatė kaip Eurazijos regiono logistikos pramonės platforma. Maždaug 13 500 lankytojų iš 50 šalių ir 26 šalis atstovaujančių 180 dalyvių susirinko į dešimtąją tarptautinę prekybos parodą logistikos ir transporto srityje.


„Logitrans“ organizatoriaus „EKO MMI Fuarcilik“ vykdantysis direktorius Ilker Altun patenkintas: „Bendras ekonominis klimatas vis dar sudėtingas, todėl yra daugiau nei malonu matyti, kad lankytojų skaičius išliko stabilus. Kalbant apie ateities parodas, tikimės, kad dalyvių skaičius vėl augs.“

„Messe München GmbH“ valdybos narys Gerhard Gerritzen yra įsitikinęs, kad „kai tik situacija normalizuosis, rinka vėl įgaus atitinkamą pagreitį. Turkija yra ir liks Eurazijos regiono logistikos mazgu, todėl tokia mugė kaip „Logitrans“ yra labai svarbi“.

Vienas teiginys, su kuriuo dalyviai tikrai gali sutikti, pasak Taline (Estija) įsikūrusios „Tallink“ bedrovės krovinių paslaugų direktoriaus Håkan Fagerström, yra tai, kad „Turkijos regionas yra ypatingai įdomus ir mes ieškome naujų verslo galimybių. Esame patenkinti „Logitrans“ pasiekimais, užmezgėme daugybę naujų kontaktų ir pagerinome savo matomumą“.

Be to, šių metų „Logitrans“ lankytojai dar kartą pademonstravo ypatingai aukštą kokybę. Bulonės Kalė uosto strategijos ir plėtros vadovas Anthony Petillon pastebėjo: „Logitrans“ pasirinkimas buvo akivaizdus, kadangi visi pagrindiniai žaidėjai susirinko čia kaip lankytojai ar dalyviai.“

O „Lufthansa Cargo“ generalinis direktorius Turkijoje Hasan Hatipoğlu pridūrė: „Kiekvienais metais liekame patenkinti dalyvių kiekybe ir kokybe bei galimybe susitikti visus krovinių oro transporto atstovus. Labai laukiame šio susitikimo ir 2017 m.“ Pažymėdama savo dešimtmetį, paroda taip pat pasiūlė intensyvią konferencijų programą, įskaitant viešas diskusijas, paskaitas ir antrąjį „PeriLog“ (Tarptautinė greitai gendančių prekių tiekimo grandinės valdymo konferencija) renginį. Be atidarymo metu vykusios diskusijos „Turkijos vaidmuo tarptautinėje tiekimo grandinėje – ateities perspektyvų apžvalga“, likusi programa sukosi apie tokias temas kaip „Pramonė 4.0 tiekimo grandinėje“, „Ateities pasaulio logistikos mazgas: naujasis Stambulo oro uostas“ bei „Elektroniniai oro transporto važtaraščiai ir elektroninės krovinių sistemos“.

Vokietijos logistikos asociacijos (BVL) Vykdomosios valdybos pirmininkas prof. Thomas Wimmer mano, kad konferencija yra svarbi mugės dalis: „Šiandien lankytojai iš mugės nori šiek tiek daugiau nei vien susitikti su jos dalyviais ir gauti informacijos apie naują produkciją bei novatoriškas paslaugas. Vis didesnį vaidmenį atlieka švietimas ir žinių apsikeitimas, o „Logitrans“ puikiai išpildo šiuos poreikius.“ Svarbiausioms logistikos tendencijoms skirta konferencijos programa vyko visas tris mugės dienas.

„Logitrans“ dar kartą įrodė, kad veikia ne tik kaip ryšių mezgimo platforma, bet ir įmonių verslo vykdymo vieta. Stambule įsikūrusios „Lutz Sigorta ve Reasürans Brokerliği AŞ“ vykdantysis direktorius Tamer Kiliç patvirtino: „Logitrans“ – tai tikras „verslas – verslui“ renginys. Jame galima susitikti su klientais ir kurti pamatus ateities verslui.“


Kita „Logitrans“ paroda vyks Stambule 2017 m. lapkričio 15–17 d.

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt