GEFCO stiprina savo inovacijų ekosistemą – „Inovacijų fabrikui“ pradeda vadovauti Valérie Floridia

%2019 %12 %14

 

GEFCO Group 2018 m. pristatytas vidinis inkubatorius „Inovacijų fabrikas“ – tai ambicingų tikslų siekiantis projektas, kuris suteikia galimybę darbuotojams visame pasaulyje pasiūlyti ir plėtoti inovatyvias idėjas, skatinančias GEFCO augimą.

Šiandienos talentai kuria ateities tiekimo grandinę

GEFCO inovacijų komandą sustiprino Valérie Floridia, sukaupusi 15 metų patirtį didelėse pramonės įmonėse, tokiose kaip „Renault“ ir EDF Prancūzijoje, Vokietijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Džiaugiuosi galėdama dirbti su GEFCO komandomis, su kuriomis plėsime mūsų inovacijų ekosistemą ir kursime ateities tiekimo grandinę“, - sakė ji.

Dirbdama GEFCO „Inovacijų fabriko“ direktore, Valérie atsakinga už naujų idėjų skatinimą bei jų transformavimą į visiškai veikiančius projektus, kurie sustiprins grupės patirtį.

GEFCO „Inovacijų fabrikas“, sukurtas 2018 m. siekiant išlaisvinti vidinį kūrybiškumą, yra atviras ištisus metus, todėl kandidatai bet kuriuo metu gali pateikti savo projektus vidaus ekspertų atrankos komitetui, atrenkančiam perspektyviausias koncepcijas. Tuomet atrinktos komandos pakviečiamos į Paryžių, kur jų inovatyvios idėjos pristatomos per „Explorathon“. Tai – tai dviejų dienų renginys, kurio metu siekiama peržiūrėti ir paskatinti projektus, galinčius prisidėti prie grupės veiklos ir augimo.

Per pastaruosius kelis mėnesius jau įvyko du „Explorathon“ renginiai, kurių metu devynios GEFCO kolegų komandos susipažino su inovatyviais 3D spausdinimo, papildytos realybės ir dirbtinio intelekto sprendimais.

„Prisijungusi prie GEFCO, buvau sužavėta antrajame „Explorathon“ pristatytų kandidatų ir projektų branda. Esu tikra, kad turime talentų ir patirties, kad galėtume tapti ateities tiekimo grandinių lyderiu“, - pridūrė Valérie.

Inovacijos – visoms sritims

Tuo pat metu GEFCO įgyvendina ir kitas skirtingų inovacijų iniciatyvas, siekdama sustiprinti savo verslo padalinius ir ištirti naujas rinkas.

Visų pirma grupė remiasi savo partneryste su startuolių akceleratoriumi „Techstars“ ir dirba su įvairiomis startuolių įmonėmis, veikiančiomis pagrindinėse verslo srityse, padedančiose perkelti klientų patirtį ar veiklos efektyvumą į kitą lygį. Tarp prioritetinių sričių – transporto ir maršrutų optimizavimo, prognostiniai techninės priežiūros sprendimai, suderinti su sekimo galimybėmis, naujomis duomenų paslaugomis ir robotų procesų automatizavimu. GEFCO taip pat planuoja patobulinti savo palaikymo funkcijas pritaikydama inovatyvius sprendimus, įskaitant finansų procesų automatizavimą, bendrą kliento/tiekėjo įtraukimą, išmanųjį sutarčių valdymą ir pažangias pokalbių programas.


GEFCO

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt