Palanga Naujuosius sutikti kviečia prie jūros – žada dar neregėtus fejerverkus

%2019 %08 %18

 

Skaičiuoti paskutines besibaigiančių metų sekundes ošiant jūros bangoms bei grožėtis dangų ir jūrą nušviečiančiais įspūdingais fejerverkais – būtent taip daugelis įsivaizduoja Naujųjų metų sutiktuves. Tad nenuostabu, kad Palanga gruodžio pabaigoje sulaukia gausaus būrio svečių.
Kad 2019-ųjų sutiktuvės kurorte būtų išties įspūdingos, nuoširdžiai stengiasi tiek vietos kultūros darbuotojai, tiek ir verslininkai – daugelio savo srities žinovų bendrų pastangų dėka paskutinė šių besibaigiančių metų diena kurorte žada daug gražių akimirkų ir šventinės nuotaikos.
Vakarėjant Palangą puošiantis šventinis apšvietimas išryškėja ypatingai gražiai – išskirtinę nuotaiką kuria išpuoštos miesto pastatų vitrinos bei viešosios erdvės, šventinėmis lemputėmis pasidabinę medžiai, J. Basanavičiaus gatvėje sutviskusi Kalėdų eglių alėja, be abejonės – ir pagrindinė miesto žaliaskarė.
O pasigrožėję Grafų Tiškevičių alėjoje sutviskusia miesto egle, palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami užsukti į čia pat esantį kalėdinėmis spalvomis sutviskusį Kurhauzą – gruodžio 31-osios vakarą, 17 val., puošnioje Kurhauzo koncertų salėje į išskirtinį koncertą „Per laiko tekėjimą“ pakvies Niujorko Metropoliteno operos solistas, lietuvių tenoras Kristian Benedikt (Vaidas Vyšniauskas), tarptautinėje arenoje išgarsėjęs kaip vienas iš žymiausių Otelo (G. Verdi opera „Otelas“) vaidmens interpretatorių. Pasak Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorės Vitos Petrauskienės, šis koncertas – tai puiki muzikinė dovana palangiškiams ir kurorto svečiams, kurie paskutinį besibaigiančių metų vakarą norėtų skirti susitikimui su pasaulinio lygio atlikėju. „Bilietų liko visai nedaug, todėl norinčius pasiklausyti geros muzikos kviečiame paskubėti”, – pabrėžė V. Petrauskienė.
Šventinė nuotaika paskutinę šių metų dieną plazdens ir Birutės parke, grafų Tiškevičių rūmuose įsikūrusiame Gintaro muziejuje – 16 val. čia taip pat skambės gera muzika. Šventinio koncerto viltingu pavadinimu „Sugalvok norą“ metu susirinkusiesiems koncertuos Milda Baronaitė (sopranas), Rasa Dzimidaitė (sopranas) bei Milda Umbrusevičiūtė (fortepijonas).
Kad Naujųjų laukimas neprailgtų, pasirūpins ir kurorto verslininkai, kviečiantys pasimėgauti ne tik gardžiais valgiais, bet ir specialiai parengtomis šventinėmis programomis.
Na o paskutines besibaigiančių metų minutes palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami skaičiuoti ošiant bangoms – Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje. Ilgametės tradicijos nebus laužomos – gruodžio 31-osios vidurnaktį skambant muzikai ties jūros tiltu dangų nušvies įspūdingas šventinis fejerverkas.
Pasak V. Petrauskienės, nors jau daugelį metų šventinio fejerverko vieta yra tradicinė – jūros tiltas, verta Palangos naujametinius fejerverkus pamatyti kasmet, kadangi kiekvieną kartą dangų nušviečia įspūdingas, tačiau kaskart kitos reginys. „O šiais metais Naujuosius pasitinkantieji Palangos paplūdimyje turės galimybę pirmieji pasigrožėti itin įspūdingu reginiu – pasitinkant 2019 metus Palangoje bus naudojami visiškai nauji, Lietuvoje dar niekur nematyti, ypatinga kokybe pasižymintys itališki fejerverkai. Tikimės, kad susirinkusiuosius nustebinsime įspūdingu pirotechnikos reginiu, kokio didžiausiame šalies kurorte dar nėra buvę“, – sakė Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė.

Igns vgdaits nuotr. 2

 


Palangos miesto savivaldybė

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt