Uosto direkcija – sėkmingai dirbanti įmonė

%2019 %05 %25


Lietuvos pramonininkų konfederacija baigiantis metams įvertina ir pagerbia sėkmingai dirbusias šalies įmones. Tarp sėkmingai dirbančių įmonių – ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) siekia įvertinti sėkmingai Lietuvoje kuriančias ir verslą vystančias LPK įmones, jų vadovų ir specialistų pasiekimus. Konkurso "Sėkmingai dirbanti įmonė" komisija vertina gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų apimtį (metines pajamas), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto), darbo našumo rodiklius ir kitus kriterijus.

"Žinoma, smagu, kad mūsų įmonės veikla ir rezultatai yra pastebimi ir įvertinami. Didžiuojuosi Uosto direkcijos kolektyvu ir nuveiktais darbais", – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Klaipėdos uostas pagal krovinių apyvartą jau keletą metų iš eilės yra lyderis tarp Baltijos valstybių, taip pat tarp ES uostų Baltijos jūroje. 2017 m. Klaipėdoje buvo perkrauta 43,17 mln. t krovinių. Per vienuolika šių metų mėnesių uosto apyvarta pasiekė 42,24 mln. t

Uosto direkcija nuolat investuoja į uosto infrastruktūrą – kasmet po dešimtis milijonų eurų. Nuolatinės investicijos daro uostą konkurencingą ir leidžia savo investicijas planuoti uosto naudotojams siekiant gerų krovos rezultatų.

 

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt