Didinamas maršrutų iš Lietuvos į Švediją bei Vokietiją pajėgumas

%2019 %04 %25

 

Nuo spalio 6 d. tarp Lietuvos ir Švedijos bei Lietuvos ir Vokietijos pradeda plaukioti laivybos bendrovės DFDS išsinuomotas ro-ro laivas „Maestro Universe". Skaičiuojama, kad dėl šio kelto įvedimo įmonė sustiprins abiejų maršrutų pajėgumą iki 10 proc.

Sveika Europos sąjungos ekonomikos būklė ir auganti prekyba daro teigiamą įtaką krovinių srautų didėjimui DFDS maršrutuose tarp Klaipėdos ir Karlshamno Švedijoje bei Klaipėdos ir Kylio Vokietijoje.

„Jaučiame padidėjusį spaudimą dėl vietos trūkumo keltuose. Patekti į populiarius reisus sudėtinga, susidaro ilgos laukiančiųjų eilės, todėl nuo spalio 6 d. nusprendėme išsinuomoti papildomą ro-ro laivą „Maestro Universe", – sako Anders Refsgaard, DFDS viceprezidentas ir Baltijos jūros verslo vieneto vadovas.

„Maestro Universe" gali gabenti 160 puspriekabių. Jis atliks du reisus per savaitę į Švediją ir vieną į Vokietiją. „Man labai malonu, kad galime pasiūlyti didesnį transportavimo pajėgumą ir lankstumą, kurio reikia ir kurio pageidauja mūsų klientai. Tai padės reikšmingai sumažinti laukimo laiką", – priduria A. Refsgaard.

Laivo nuoma baigsis prieš Kalėdas, kada įprastai baigiasi prekybos piko periodas.

„Maestro Univers" įdarbinimas Švedijos ir Vokietijos maršrutuose leis krovinių vežėjams pasiūlyti 9 savaitinius reisus Vokietijos ir 11 – Švedijos kryptimis.

Šiuo metu Vokietijos maršrutą aptarnauja keltai „Viktorija Seaways" ir „Regina Seaways", galintys gabenti po 2500 l\m krovinio ir 500 keleivių, Švedijos maršrutu plaukia keltai „Athena Seaways" – gabenantys 2500 l/m krovinio ir 500 keleivių ir „Optima Seaways", kurio talpa – 2200 l/m ir 320 keleivių. Tuo pat metu keltas „Patria Seaways", aptarnaujantis abu maršrutus, per savaitę atlieka du reisus į Švediją, vieną – į Vokietiją.

„Maestro Universe" duomenys:

Statybos metai – 1986,

Ilgis – 160 m,

Plotis 21 m,

Greitis 14.5 mazgo,

Gali gabenti 2 170 l\m krovinio

 

 

Integrity PR

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt