PASAULIO KELIONIŲ APDOVANOJIMUOSE DFDS PASKELBTAS PIRMAUJANČIU KELTŲ OPERATORIUMI EUROPOJE

%2020 %02 %26

 

Pasaulio kelionių apdovanojimuose DFDS pripažintas pirmaujančiu keltų operatoriumi Europoje. Šį titulą kompanijai pavyko pelnyti jau septintus metus iš eilės. Atėnuose vykusiuose prestižiniuose apdovanojimuose iš viso dalyvavo daugiau nei 300 lyderiaujančių kelionių industrijos atstovų iš visos Europos.

25 metus rengiami apdovanojimai skirti įvertinti skirtingų kategorijų kelionių ir turizmo industrijos organizacijų meistriškumą. Nugalėtojai renkami susumavus publikos ir kelionių industrijos profesionalų balsus. Dėl geriausio keltų operatoriaus Europoje vardo DFDS vienoje kategorijoje rungėsi su „Brittany Ferries“, „Color line“, „P&O Ferries” ir „Stena line“.

„Mums didelė garbė Pasaulio kelionių apdovanojimuose ir vėl būti pripažintiems pirmaujančiais keltų operatoriais Europoje. Visi mūsų darbuotojai – tiek dirbantys keltuose, tiek krante – kasdien stengiasi, kad klientams pasiūlytume ne tik transportavimą iš taško A į tašką B, bet ir geriausią paslaugų kokybę. Šis apdovanojimas tai patvirtina“, – laimėjimu džiaugėsi DFDS Rinkodaros direktorius Pete Akerman.

Anot jo, apdovanojimas labai vertingas dar ir todėl, kad tai publikos ir industrijos profesionalų įvertinimas – tų žmonių, kurie gyvai susiduria su keltų teikiamomis paslaugomis ir darbuotojais.

DFDS visoje Europoje remia platų spektrą labdaros ir ne pelno siekiančių organizacijų, sporto komandų, taip pat įgyvendina mokymų programas ateities profesionalams. DFDS turi platų keleivinių keltų tinklą Europoje. Iš Lietuvos keltai plaukia į Karlshamną (Švedija) ir Kylį (Vokietija). Taip pat Baltijos jūroje keltai plaukioja iš Estijos į Švediją ir Suomiją bei kruizinis keltas – iš Kopenhagos į Oslą. Šiaurės jūroje DFDS aktyviai plukdo keleivius iš Jungtinės Karalystės į Europą.

 

Daugiau informacijos apie DFDS: www.dfds.lt

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt