Metų darbovietė – Uosto direkcija

%2019 %02 %21


Dešimtą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos surengtuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose įmonėms išdalinti svarūs įvertinimai. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pelnė "Metų darbovietės" apdovanojimą. Prizas įteiktas už komandinio darbo stiprinimą, pripažįstant ir įtraukiant darbuotojų idėjas į valdymo sprendimus. Komisijoje, rinkusioje nugalėtojus, dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, "Baltosios bangos" iniciatyvos, darbdavių bei profesinių sąjungų atstovai.
"Ne pirmus metus Uosto direkcija yra įvertinama daugybe apdovanojimų ir prizų – labai džiaugiamės, kad mūsų darbai yra pastebimi visoje šalyje. Kaip valstybės įmonė esame viena pelningiusių Lietuvoje – ir visa tai Uosto direkcijoje dirbančių žmonių dėka. Noriu pasidžiaugti savo kolektyvu, dirbame kaip vienas kumštis, kad miestui bei valstybei naudą duodantis uostas darniai augtų", – sakė apdovanojimą atsiėmęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.
Nors Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos kolektyvas yra apie 25–30 proc. mažesnis nei Talino ar Rygos, vieno žmogaus išdirbis yra gerokai didesnis. Įmonė skiria ypatingą dėmesį savo darbuotojų sveikatai – darbuotojai yra nuolat draudžiami savanoriškuoju sveikatos draudimu.
Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė pastebėjo, kad vienas iš šio konkurso tikslų yra kuo plačiau, kuo daugiau kalbėti apie įmonių socialinę atsakomybę, skleidžiant gerąją patirtį ir skatinant visas įmones siekti socialinės atsakomybės principų. "Įmonėse, kuriose socialinė atsakomybė yra verslo organizacinės kultūros dalis, būti socialiai atsakingu verslu nėra įvaizdžio ar mados dalykas. Džiugu, kad į Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimą teikė paraiškas įmonės iš visos Lietuvos, ir mažos, ir didelės, skyrė laiko užpildyti paraiškas, surinkti ir parodyti geruosius pavyzdžius."
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Uosto direkcijos darbus pastebi jau trečius metus iš eilės. Užpernai vykusiuose apdovanojimuose Uosto direkcija buvo įvertinta "Metų sportiškiausios" ir "Metų bendruomeniškiausios" kategorijose. Pernai pelnė "Metų bendruomeniškiausios" ir "Metų darbovietės" prizus.

 


VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt