„DFDS“ užsakė didžiausią priekabų kiekį istorijoje

%2019 %02 %24

 

„DFDS“ investavo 22 mln. eurų į apie 1000 naujų priekabų ir konteinerių įsigijimą, kad užtikrintų kokybiškas paslaugas, patenkintų augančio verslo poreikius bei aptarnautų specialius užsakymus.

Atsižvelgiant į pastaraisiais metais augusias „DFDS“ logistikos apimtis, dabar yra puikus metas gerinti ir plėsti paslaugas ir verslą. „DFDS“ dabar laukia, kada galės papildyti savo sparčiai augantį priekabų ir konteinerių parką naujomis 860 priekabų ir 200 konteinerių.

„Tai didžiausias kada nors buvęs priekabų užsakymas. Ši 22 mln. eurų investicija iš dalies skirta mūsų įrangai modernizuoti, taip užtikrinant paslaugų kokybę, ir iš dalies – priekabų ir konteinerių parkui plėsti, kad augančiam verslui ir specialioms sutartims galėtume pasiūlyti pakankamus pajėgumus“, – sako vykdantysis viceprezidentas Eddie Greenas, vadovaujantis „DFDS Logistics“.

Priekabos ir konteineriai jau išgabenami iš gamyklų ir bus pristatyti per artimiausius kelis mėnesius. Užsakymą sudaro šaldomosios priekabos, priekabos ir konteineriai sausiems kroviniams bei daugiarūšės priekabos. Dalis priekabų bus skirtos naudoti teikiant pervežimo geležinkeliu paslaugas, dalis – bendram naudojimui, dar kita dalis bus nukreipta į Švedijos–Baltijos šalių maršrutus, taigi, faktiškai jos bus naudojamos visame „DFDS“ maršrutų tinkle.

Iš viso „DFDS“ turi 4500 priekabų ir 3000 konteinerių.

 

UAB “Integrity PR”

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt