AB „Lietuvos geležinkeliai“ atsiriboja nuo bet kokių provokacijų, savo dėmesį skiria darbui ir rezultatams

%2018 %12 %11

 

Pastaruoju metu atskiros interesų grupės siekia pakenkti strateginei Lietuvos įmonei AB „Lietuvos geležinkeliai“, pasitelkdamos negarbingus ir nepamatuotus kaltinimus bei populistinius būdus nepagrįstai informacijai skleisti.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir jos antrinės įmonės atsiriboja nuo tokio pobūdžio provokacijų ir į jas neketina reaguoti.

Bendrovė sėkmingai dirba įstatymų numatyta tvarka. Įmonės veiklos rezultatai, finansiniai duomenys yra viešai skelbiami ir visiems prieinami. Vadovų atlyginimai taip pat įstatymų numatyta tvarka yra viešai skelbiami, atsakingos institucijos nuolat tikrina bendrovės veiklą ir jokių esminių pažeidimų nenustato. Laikai, kai geležinkeliai iki Nepriklausomybės atkūrimo 1991 m. dirbo itin sunkiomis sąlygomis – trūko lėšų remontui, infrastruktūros modernizavimui, riedmenų atnaujinimui – seniai praėjo.

Šį  mėnesį minėsime AB „Lietuvos geležinkeliai“ nepriklausomos veiklos 25-metį. Reikėjo milžiniškų investicijų ir atkaklaus darbo, kad bendrovė per ketvirtį amžiaus taptų viena lyderiaujančių vežimo įmonių Europos Sąjungoje – esame 8 tarp didžiausių Europos Sąjungos geležinkelių vežėjų pagal krovinių gabenimo apimtis, patenkame į vertingiausių Baltijos įmonių TOP10. Šalies geležinkelių infrastruktūra pagal konkurencingumą užimą 42 vietą tarp 140 pasaulio valstybių. Europos Komisijos duomenimis Lietuvos gyventojai iš visų transporto sričių palankiausiai vertina šalies geležinkelių sistemą – užimame 1 vietą ir šios pozicijos neužleidžiame nuo 2013 metų.  Bendrovė yra populiariausias darbdavys transporto srityje ir geidžiamiausia įmonė (2 vietoje), aplenkdama daugelį stambių prekybos, finansų, IT, transporto įmonių.

Taigi, pripažinimą pelnėme seniai. Jis pasiektas atkakliu darbu atviroje tarptautinėje vežimo paslaugų rinkoje, kuri pasižymi itin aršia konkurencija. Tai 10 tūkst. darbuotojų kolektyvo nuopelnas – bendrovėje dirba įvairiausios kompetencijos ir aukščiausio lygio specialistai, daug perspektyvaus jaunimo, daugiau nei 30 darbuotojų, turinčių daktaro laipsnį.

Tuos, kurie nori matyti „Lietuvos geležinkelius“ tokius, kokie jie buvo iki 1991 metų, teks nuvilti –  prieš strateginę Lietuvos įmonę nukreipti purvini metodai įmonės veiklos ir rezultatų nepaveiks. Mes ir toliau sieksime išlaikyti lyderių pozicijas, ieškosime naujų rinkų ir verslo partnerių, sieksime modernizuoti geležinkelių infrastruktūros bazę, tobulinti keleiviams teikiamas paslaugas, sėkmingai įgyvendinti projektą Rail Baltica. Tikimės, kad visuomenė, valstybinių institucijų atstovai supras ir dėmesį kreips į mūsų darbus ir rezultatus, o ne į populistines provokacijas.

 

AB „Lietuvos geležinkeliai“

 

Žurnalas JŪRA leidžiamas nuo 1935 m.

Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA leidžiamas nuo 1999 m.

Pirmasis Eurazijoje leidžiamas keturiomis kalbomis: anglų, kinų, rusų, lietuvių


Adresas:

Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“
Minijos g. 93
, LT-93234 Klaipėda, Lietuva
Tel./faks. +370 46 365602
El.paštas: news@jura.lt
www.jura.lt

 


Leidėjas:

UAB Jūrų informacijos centras


Žurnalas „JŪRA“ leidžiamas nuo 1935 m.
Tarptautinis verslo žurnalas „JŪRA MOPE SEA“ leidžiamas nuo 1999 m.

ISSN 1392-7825

2017 © www.jura.lt